Supermarkt Jan Linders in Zuid-Nederland KLANT In 1963 opende Jan Linders zijn eerste supermarktje in het Noord-Limburgse Gennep. Sindsdien is Supermarkt Jan Linders uitgegroeid tot een grote regionale speler met 53 vestigingen, 2.800 mede werkers en een jaar omzet van 300 miljoen euro. Inmiddels heeft zoon Leo de zaak overgenomen. Hoe gaan de zaken? Wat maakt uw zaak bijzonder? Veel concurrentie? Wat is belangrijk bij zakendoen? Bevalt het zakendoen met Heineken? Hoe gaat dat in zijn werk? NIEUWE KLANTEN Hebt u een tip voor de Heineken-directie? Met wie zou u wel eens het glas willen heffen? "We leven in een interessante tijd. Ik merk dat klanten voorzichtiger zijn met hun geld. Ze kopen bij voorkeur graag merkartikelen, maar ze letten meer dan vroeger op aanbiedingen." "Wij proberen de kampioen van het zuiden te zijn. Gericht op service, prijs en kwaliteit. Met een uitgebreid assortiment merk- en streekpro ducten. Neem de topkwaliteit van ons rundvlees. Dat komt uit de Ardennen. Daar hebben de koeien nog de ruimte. Het vlees is malser en zachter omdat het van vrouwelijke dieren komt die speciaal voor de slacht zijn gefokt." "Nederland telt meer supermarkten dan strikt noodzakelijk. Het is dus een verdringingsmarkt. Daar houden wij ons - met onze streek producten en uitstekende aanbiedingen - heel goed in staande." "Duidelijkheid. Fair zijn. Elkaar ook iets gunnen." "We hebben een goede band met de accountmanager en verkoop directeur van Heineken, maar ik zou onze samenwerking toch vooral als zakelijk omschrijven. We verkopen sinds de jaren zestig Heineken, Amstel en met name Brand-producten en de relatie is altijd goed ge weest. Mijn vader kende Thijs Brand zelfs persoonlijk. Natuurlijk heb ben we soms discussies over de inkoopprijzen, maar dat hoort erbij." Herelsestraat 79, Heerle Zalencentrum/ Café Overstap van INBEV Heineken "Ik maak jaarlijks afspraken met Ruud van den Eijnden, de verkoop directeur van Heineken Thuisverbruik. Dan bepalen we welk assorti ment we voor het volgende jaar inkopen en welke promoties we gaan doen. Soms zijn dat Heineken-promoties, soms die van onszelf." KLANT ADRES SOORT HORECA WAAR VANDAAN PRODUCT De Ridderhof Ridderplein 19, Gemert Premium eetcafé met feestzaal Overgestapt van Bavaria Brand Rijckaertsz De Zwaanstraat 26-28, Wijk aan Zee Eetcafé Overgestapt van Alfa- en Horecabier Amstel, Brand-Up Foroxity, Filmarena Kazerneplein 4, Roermond Bioscoop Nieuwbouw Heineken Gasterij De Afspanning "Hang niet alles op aan de grootgrutter uit Zaandam, maar zet meer in op de regionale supers. Daar zal ook Heineken van profiteren." "Met Wende Snijders. Dat vind ik een fascinerende zangeres. Ik vraag me af hoe ze werkelijk is: is ze echt zo expressief of is het theater? Ik drink trouwens het liefst een Brand Up. Brand en Amstel worden in het zuiden meer gedronken dan Heineken." [22] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 28