El ZANDVOORT Afgelopen januari een spetterend optreden van De Vrienden van Ainstel LIVE in het volle DOE MEE! Alain Clark en zijn vader. Ellen ten Damme en Jacqueline Govaert (Krezip). ineken de exclusieve k fancier van bier en overige dranken op Circuit Park Zandvoort. Hiervoor hebben beide ondernemingen een overeenkomst getekend. Heineken gaat naast het leveren van producten, via reclameborden en hospi tality-activiteiten, met name ook de Enjoy Heineken Responsibly boodschap onder de aandacht brengen van het publiek. Bovendien krijgt Paddock 2, een van de rennerskwartieren aan het circuit, de naam van Heineken. En zo is Heineken, als grootste bierbrouwer van Nederland, nu ook prominent aanwezig op het enige echte racecircuit van Nederland. Brand en Limburg, ze horen bij elkaar. Logisch dus dat 't Kelderke, ontvangstcentrum van de brouwerij in Wijlre, ruimte bood aan een speciale uitzending van de Limburgse radio. De uitzending namelijk waarin het 100- jarig bestaan van het Limburgse volkslied werd gevierd. Het Brouwerijkoor zong uit volle borst het 'Waar in het bronsgroen eikenhout', maar natuurlijk ontbrak ook het eigen Brand-Up-lied niet. Ook Limburgse zangcoryfeeën als Jo Koenen (Roed zien de roeze) en Lenie Reubsaet traden op. Tijdens de uitzending werd een speciale zangbundel gepresenteerd met teksten van zo'n dertig Limburgse meezingers, afkomstig van Maastricht tot Venlo. Deze wordt in een oplage van 25.000 stuks verspreid over de provincie. En zo toonde Brand weer eens haar echt Limburgse hart. Ook iets opmerkelijks gelezen over een onderwerp dat raakvlakken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interes sante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine; redactie@heineken.nl of naar Heineken NL magazine, kamer 2.486, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude.

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 7