De nieuwste Amstellovitch mm NIEUWS ■fHtllifP Met een persbijeenkomst in Heineken the City en aansluitend een spectaculair evenement in de Heineken Experience is op 24 januari tijdens de Amsterdam International Fashion Week een nieuwe 'Inspired by Heineken' modecollectie gepresenteerd. Onder de opzwepende beat van Bas Kosters' band 'Superior Experience' toonden modellen de nieuwste mode van deze ontwerper: 'Heineken's Beat Collection'. Wat heeft Bas Kosters met Heineken? De ontwerper: "Ik was voor mijn werk veel in het buitenland en het viel me op dat ik overal waar ik kwam Heineken als wereldwijd merk tegenkwam. Dat een puur en oer-Hollands merk zo groot is geworden in het buitenland intrigeerde me; dat wil ik ook!" Terug in Nederland vond Bas op straat een aantal vintage Heineken-parasols en die gebruikte hij als basis voor een fashionlijn in 2006. Zo ontmoetten Bas en Heineken elkaar en werd de basis gelegd voor een huwelijk tussen mode en bier; tussen de Bas Kosters Studio en Heineken. De nieuwe 'Heineken's Beat Collection by Bas Kosters', bestaat uit twaalf kledingstukken voor zowel mannen als vrouwen en is exclusief te koop in Heineken the City, de beleveniswinkel aan de Amstelstraat 31 in Amsterdam. [6] Heineken nl magazine Hij vond de winnende Amstel- dop en werd uitgeroepen tot de nieuwe Igor Boris Amstellovitch, de puissant rijke Russische staal- magnaat die topvoetbalclubs koopt alsof het warme broodjes zijn: Paul van Westerop. Tot zijn stomme verbazing werd de Heerhugowaardse bloemist op zijn werk overvallen door twee babes in stewardessenpakjes, die hem in wit kostuum en witte schoenen staken. En hem zijn superhoofdprijs overhandigden: een seizoenskaart voor dé Europese voetbalklassiekers. De nieuwe Amstellovitch reist met vier van zijn beste vrienden in een privéjet naar de vier grootste Europese wedstrijden in Glasgow, Milaan, Manchester en als laatste naar Real Madrid - FC Barcelona in Madrid op 3 mei. En natuurlijk 'doen' Amstellovitch en zijn vrienden die wedstrijden geheel in stijl: ze reizen met eigen privéjet, beschikken over de meest luxueuze auto's en logeren in tophotels.

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 6