RECHT UIT HET HART is groepsleider verkooptelefonie ZuidOost- Nederland. Een echte koffiedrinker, al is haar favoriete drank champagne. Als ze het voor het zeggen had, zou ze graag eens een 'bakkie doen' met Theo Maassen. is accountmanager in Amsterdam en drinkt gemiddeld vijfkoppen koffie per dag. Op bezoek bij klanten wisselt hij bewust een glas water af met een kopje koffie. "Anders stuiter ik aan het einde van de dag naar huis." "Ik had al eerder gehoord dat Heineken bezig was met een eigen koffiemerk. Toen duidelijk werd dat wij Bazar gingen verkopen, was ik met een enthousiast. De slogan is: een kop vol kansen. En zo zie ik het ook echt. Naast dat we Bazar kunnen aanbieden aan ons huidige klantenbestand kunnen we het ook presen teren aan ondernemers die nog geen bier van Heineken schenken, zolang wij de distributie doen. Dat biedt weer nieuwe mogelijkheden. Het lijkt mij fantastisch om al onze bestaande klanten warm te krijgen voor Bazar Coffee and Tea. Ik ben ook erg blij met het totaalplaatje. Er is koffie en thee, maar ook kopjes, koekjes, melkcupjes, suiker... En het is er ook alle maal al! Soms kom je met een nieuw drankje en dan zijn de glazen of de viltjes er nog niet. Nu is alles er voordat we van start gaan. Ik ver wacht er veel van. Het is een product dat net zo goed past in het cafetaria op de hoek als in een chic restaurant. Ik geloof ook echt dat een horecaondernemer zich ermee kan onderscheiden. Zelf heb ik ook mijn voor keuren. Sommige café's loop ik voorbij omdat ik de koffie daar niet lekker vind." "Ik ben laaiend enthousiast. Voor mijn gevoel hadden we hier jaren geleden al mee moeten beginnen. Maar goed, je kunt natuurlijk niet alles tegelijk ontwikkelen. Ik denk dat we hier goed mee gaan scoren. Bazar heeft een krachtige smaak. Ik weet nog niet zoveel van het proces van koffie bran den, maar je proeft dat het kwaliteitskoffie is. Het plaatje eromheen vind ik helemaal geweldig. De verpakking ziet er bijvoorbeeld mooi uit, het heeft een natuurlijke uitstra ling. Dat sluit goed aan bij de trend dat mensen steeds milieubewuster worden. De klanten reageren zeer posi tief, maar over de verkoop cijfers kan ik nog niet veel zeggen. Vorig jaar heb ik al het een en ander in de week gezet en de meeste men sen zijn nieuwsgierig naar Bazar. Klanten vinden het ook prettig om alles bij één leverancier te bestellen. Dat deden ze natuurlijk al, maar nu kopen ze ons eigen merk, waar wij het concept omheen bedenken. De klanten weten ondertussen ook wel dat wij bij Heineken verstand hebben van kwaliteit niet alleen als het om bier brouwen gaat." Heineken nl magazine [15]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 15