ORHG actueel Personeelsadvertentie OR HG Organisatie In dienst van en rapporteert aan het personeel van Heineken Group. Doel van de functie Het hebben van een kritische blik op de onderneming, het geven van een onderbouwde me ning over Company issues en het geven van gevraagd en/of ongevraagd advies over onder meer wijzigingen in de organisatie. Het kennis nemen van processen en de gang van zaken. Dit om ruime kennis te verkrijgen over de gehele organisatie, verbreding van kennis in het algemeen en sociale vaardigheden. Vergroting van het netwerk. Een positieve invloed op la tere carrière stappen. Dit alles met als uiteindelijk doel bij te dragen aan een gezonde toe komst van onze Heineken onderneming. Gedragscriteria Verantwoordelijkheidsgevoel, inzet voor derden, het uiten van een mening, voldoende kennis van de Nederlandse- en Engelse taal. Aanstellingsniveau/ervaringseisen Minimaal vanaf 25 september 2008 een arbeidsovereenkomst met Heineken Group Enige kennis van de Heineken Group organisatie. Bezwarende omstandigheden De functie wordt naast de huidige functie vervuld. Het bijwonen van vergaderingen wordt niet altijd door elke directe collega gewaardeerd. Sommige issues zullen niet in het persoon lijke interesseveld liggen. Het levert geen bonus of HAY punten op. Competenties Samenwerken, discipline, initiatief, besluitvaardigheid, netwerken, omgevingsbewustzijn. Aanvullende informatie De functie is voor drie jaar in de Ondernemingsraad Heineken Group. De raad wil zich inzet ten voor de toekomst van de organisatie. Want de bedrijfsvoering van Heineken is gericht op de toekomst. Een toekomst die gebonden is aan diverse in- en externe factoren, maar aan één constante: verandering. Stil staan is achteruitgang. Veranderingen zijn onvermijdelijk. De Ondernemingsraad is echter net zo onvermijdelijk. Wegens doorstroming van leden naar an dere disciplines is de Ondernemingsraad Heineken Group op zoek naar kandidaten voor de in maart 2009 te houden verkiezingen. Interesse? U kunt contact opnemen met: Hans Meeuwis- sen, telefoon 020-5239427 en Theo Slof: 071-5457118. U kunt mailen aan: hans.meeuwissen@heineken.com en theo.slof@heineken.com. Locatie Functiegroep Contractsoort Opleiding Interessegebied Uiterlijke reactiedatum Reactie wordt verstuurd aan A/Wet, A/Stad, HEX en ZAVou huidige 3 jaar kennis van Nederlandse- en Engelse taal de HG intern en zijn positie in Heineken totaal 9 januari krista.souverijn@heineken.com [3] Nieuwsbulletin van de Ondernemingraad Heineken Group Ondernemingsraad Heineken Group

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 7