Vernieuwd: Sinds maandag 3 november is de Heineken Experience weer geopend. Collega's en andere genodigden konden de dagen daarvoor vast een kijkje nemen in de vernieuwde, zeer interactieve Heineken Experience. DE HEINEKEN- BELEVENIS In de vernieuwde Heineken Experience wordt het hart nog steeds gevormd door de ketels in de brouwzaal van de oude brouwerij. Hier worden bezoekers ontvangen door de brewmaster en mogen ze wort proeven. Even verderop kunnen ze dan zelf een fles bottelen met een persoonlijk etiket, een uniek souvenir. Bier proeven kan bij de 'Tasting Bar', waar Taste Masters bier serveren en allerlei leuke feitjes en weetjes vertellen. Aan de muren hangen reclameaffiches van de laatste 140 jaar en er is een speciale Heineken UCL- ruimte. De UEFA Champions League is een van de belangrijkste sponsorovereenkomsten van Heineken en heeft daarom een eigen plek in het gebouw. Wie wil kan een eigen karaokevideo opnemen, en er is natuurlijk de Wall of Fame, met de hele Heineken-familie. Voor vertrek krijgen bezoekers opnieuw een consumptie en kunnen ze nagenieten in de dynamische omgeving van de World Bar. Ellie Langeveld werkt bij Heineken in Zoeterwoude als secretaris van de Europese OR. Ze maakt een photomail ("Hoe moet dat? Oh zo!") en zingt karaoke: "Ja, het is heel grappig hier. Je leert veel over het product, op een leuke manier." Henri van Lamberge, hier met vrouw Hansje, is Enterprise Architect, hij werkt op de Stadhouderskade in Amsterdam, dus vlak bij de Experience: "Wat fijn is: je krijgt hier toelichting door levende mensen. Heel gastvrij, het past bij de uitstraling van Heineken. Erg interessant om het brouw- proces van zo dichtbij te zien." [20] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 28