OR HG Who is who... Krista Souverijn M'n komst naar Heineken Group werd al aangekondigd voordat ik er rondliep, jawel, ik ben na tien 'sabbaticals' weer terug als ambtelijk secretaris bij een mooi bedrijf. Ik heb in de der tien jaar dat ik bij Heineken heb gewerkt eerder als ambtelijk secretaris voor de toenmalige OR Concern en OR HTS gewerkt. Na het werken voor de ondernemingsraden vertrok ik rich ting de afdeling public relations. Daarna vertrok ik naar een extern communicatiebureau in Amsterdam. Om een lang verhaal kort te maken: dat avontuur daar duurde niet lang en ik be gon m'n eigen communicatiebureau. Daar heb ik veel van geleerd. Niet achterom kijken, maar wel leren van fouten. Niet afwachten maar doen, niet stil zitten maar lopen en soms let terlijk en figuurlijk rennen. Een gedeelte van mijn werk speelde zich af met de gemeentelijke voorlichters, anderzijds promootte ik (fast) consumer goods. En als ik het niet promootte voor een cliënt, dan schreef ik er wel over in een blad of krant. Ik heb samengewerkt met de toen malige OR van Marinevliegkamp Valkenburg om het vliegkamp open te houden. Nog steeds ben ik werkzaam voor een radio en televisiezender als redacteur. Enfin, ik ben dus terug. Ik zie veel bekende gezichten, hetzij wat ouder en grijzer. Ik zal met zekere regelmaat een rond je langs bureaus te gaan om kennis te maken met mensen die ik anders wellicht niet tegen kom. Natuurlijk kan ook iedereen mijn kantoor (kamer 0.14 A/Wet, tst 767) binnenlopen. De Ondernemingsraad Heineken Group wenst u allen fijne kerstdagen en een gezond en voorspoedig nieuwjaar! Krista Souverijn v. Nieuwsbulletin van de Ondernemingraad Heineken Group Ondernemingsraad Heineken Group

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 10