Rechts inhalen is mijn motto Wat doe je om klantgericht te zijn? Wat zou je anders willen? Is het wel eens moeilijk om een klantwens te vervullen? WAAGMEESTER (42) 's Vertegenwoordig Vrumona F«orietefi»mBand of Brothers Zou Sraag ooit op survival/n Canada Heefteen hekelaan n'et eerlijk Zijn Vakantieland Italië "We zijn heel creatief in het bedenken van voorstellen voor onze klanten. Heeft een café moeite om op donderdagavond publiek te trekken? We regelen een band of een cocktailbar voor hem. Natuurlijk moet de investering wel in verhouding staan tot wat het oplevert. De klant wil lachend naar buiten, maar ik ook. Wat we niet in de rugzak aan oplossingen hebben, verzinnen we zelf. Als een skibaan meer bezoekers wil trekken, regel ik in overleg met Retail een actie met een aantal lokale supermarkten. Bij aankoop van iedere tweede fles Pepsi korting op de entree van de skibaan." uitgewerkt, moeten er allerlei gegevens verzameld worden, Van een uittreksel van de Kamer van Koophandel tot naam- en adresgegevens en omzetgegevens. De afdeling die vervolgens de apparatuur moet bestellen, checkt al die gegevens. Als er iets ontbreekt, stagneert het hele proces. Dat kan weken vertraging opleveren. Op zo'n moment sla ik de keten over en vraag de afdeling alvast te bestellen. Je moet zorgen dat de klant niets merkt van die bureaucratie.' "We doen al onze administratie zelf. Met een eigen commer cieel assistent zou je nog meer klanten gestructureerd kunnen bezoeken. In de huidige onrustige markt is er juist behoefte ontstaan om ook de kleinere locatie aandacht te geven. Aan hen zou ik meer toegevoegde waarde willen bieden." "Rechts inhalen is mijn motto. Wanneer een investerings- voorstel voor bijvoorbeeld een nieuw buffet met een klant is Heineken nl magazine [27]

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 33