FEEST! De dag dat deze editie van Heineken NL magazine bij jullie op de mat valt, is er een groot feest in 's-Hertogen- bosch. Het is precies vijftig jaar geleden dat Freddy Heineken samen met Z.K.H. Prins Bernhard de Bossche brouwerij officieel opende. Het begin van een mooie brouwtraditie, vandaag gevierd met een groot feest voor onze medewerkers, relaties en de Bosschenaren op de Parade in 's-Hertogenbosch. Feest was het de afgelopen weken ook in het Holland Heineken House in Beijing en bij de opening van Heineken The City op 5 juli in Amsterdam. Heineken laat zich van haar beste kant zien. Dat doet ook Horeca, zoals je kunt lezen in dit nummer. Er wordt hard gewerkt om de positie van Heineken in de horecamarkt te verstevigen. Door voortdurend te streven naar verbetering van kwaliteit én kwaliteits beleving, moeten we ervoor zorgen dat de horeca- klanten niet meer om ons heen willen en kunnen. In deze editie is er tevens ruimte voor reflectie. Anders dan andere jaren wordt de informatie uit het Sociaal Jaarverslag dit jaar opgenomen in vier opeenvolgende nummers van Heineken NL magazine. We trappen af met de bijgevoegde 'Feiten Cijfers Heineken Neder land'. Klein en handzaam alle feiten op een rij. Een nadere toelichting volgt in de komende edities. Langzaam komt het einde van de zomer in zicht en doet de herfst zijn intrede. Uiteraard zullen we ons ook in deze periode weer van onze beste kant laten zien. Dus laten we alles in het werk stellen om ook de laatste maanden van het jaar tot een feest te maken! Koos Tromp Directeur Financiën Heineken Nederland [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 2