Heineken in ode desian ii Citrus Splash: jong ver rissend 1/ m NIEUWS Op 23 juli stond de kersverse beleveniswinkel Heineken The City - en een groot deel van de Amstelstraat in het centrum van Amsterdam - in het teken van de Amsterdam International Fashion Week. In een spetterende catwalkshow werden genodigden onder andere getrakteerd op de onlangs gelanceerde 'Inspired By' collectie van modeontwerper Daryl van Wouw. Na de show maakte Heineken bekend dat de volgende collectie wordt ontworpen door Bas Kosters. Deze excentrieke artiest kwam in 2006 met een niet commerciële modecollectie gemaakt van oude Heineken-parasols. Tijdens de AIFW vond ook de lancering van de interactieve website designyourheineken.nl plaats. Een wereldprimeur voor een biermerk! Op deze site kunnen bezoekers hun eigen Heineken Longneck vormgeven. Binnen tien werkdagen krijgen zij die dan in een sixpack thuisgestuurd voor €19,95. TNT Post Pakketservice heeft samen met verpakkingsleverancier Topa een speciale verpakking ontwikkeld die de flesjes beschermt, zodat ze ongeschonden bij hun ontwerper aankomen. Inmiddels hebben ontwerpbureau Hotel, designer Anne Tholen en calligraffiti artist Shoe ieder al hun eigen exemplaar gemaakt. De resultaten hiervan - limited editions! - zijn voor €2,50 per stuk te koop bij Heineken The City. Vrumona introduceert Citrus Splash by 7UP, de grootste innovatie van de afgelopen jaren in het 7UP-assortiment. Een licht verfrissende sap, zonder koolzuur, in de smaken Lemon Lime en Mandarin. Zonder suiker, zonder kleurstof fen en nagenoeg zonder calorieën. Het drankje is vooral bedoeld voor jongeren tussen de twaalf en achttien jaar. Citrus Splash prijkt in de winkelschappen in een opvallend metallic pak. Daarnaast wordt er gebruikgemaakt van regulier POS-materiaal en displays op de winkelvloer. Tevens wordt deze ultieme dorstlesser in 50 grote supermarkten ondersteund door grote 3D-schermen. Daarop toont Fido Dido de voordelen van Citrus Splash. Door de 3D werking van de schermen lijkt het 7UP-icoon het pak bijna echt uit het scherm, de winkel in te duwen. Daarmee brengt hij het letterlijk dichter bij de consument. Citrus Splash zal op nog veel meer manieren onder de aandacht worden gebracht. Fun en verfrissing staan hierbij steeds centraal. Zo is er een verfrissende commercial op televisie én trekt een groene brandweerwagen door het land om samples te verspreiden op stranden bij onder meer zomerevents en pretparken. Er zal ook veel aandacht zijn voor de nieuwe website: 7UP.nl. En ten slotte is 7UP partner geworden van FRIS; organisator van hippe, alcoholvrije feesten voor jongeren van twaalf tot vijftien jaar. [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 14