Tvi-i TT Vijftig jaar brouwen in 's-Hertogenbosch 1 Y% Wm -;$ -' lüi Heineken Nederland heeft op 5 juli een unieke conceptwinkel geopend aan de Amstelstraat 31 in Amsterdam, vlakbij het Rembrandtplein, met de naam Heineken the City. De winkel heeft vier onderdelen: Fashion, Refreshing Sounds Studio, Tickets Travel en Bier. Daarnaast beschikt hij over drie prachtige vergaderlocaties voor kleine groepen. In Heineken the City vind je mode die je nergens anders kunt kopen, Heineken-flesjes uit alle werelddelen, bijzondere biergerelateerde producten, een interactieve muziekstudio plus een ticketshop die je toegang biedt tot unieke belevenissen. De winkel maakt het mogelijk om het Heineken-merk en alles wat Heineken te bieden heeft van dichtbij te beleven. Het merk heeft wereldwijd toegang tot gewilde en populaire evenementen en locaties en wil die ook toegankelijk maken voor klanten. De officiële opening vond plaats op 3 en 4 juli en de beleveniswinkel is sinds 5 juli ook geopend voor consumenten. I Heineken the City is voor i iedereen gratis toegankelijk. Openingstijden: Maandag: van 12.00 tot 20.00 uur. Dinsdag t/m zaterdag: van 10.00 tot 20.00 uur en op donderdag tot 21.00 uur. Zondag: van 11.00 tot 19.00 uur. Amstelstraat 31, Amsterdam y- - Op 30 augustus kleurt de Parade in 's-Hertogenbosch Heineken-groen. Op dit pittoreske stadsplein zingen zo'n 7.000 mensen mee met de bekende artiesten op een enorm podium in de vorm van de rode Heineken-ster. De brouwerij in 's-Hertogen- bosch bestaat 50 jaar, dus is het tijd voor een feestje. Het was september 1958 toen Freddy Heineken en prins Bernhard hun eerste Heineken-bier uit 's-Hertogenbosch dronken. En daarmee was de opening van de tweede grote Heineken-brouwerij een feit. Nu, een halve eeuw later, zijn de voorbereidingen voor een 'bruisend feest van wereldformaat' in volle gang. Het jubileumfeest vindt plaats in het hart van de stad: op het plein de Parade, maar ook in het Theater aan de Parade en het nabijgelegen stadhuis. Het wordt een feest van herkenning. Niet alleen door de aankleding, die helemaal Heineken is, maar ook door het optreden van onder andere de Heineken-fanfare en tal van regionale en nationale arties ten zoals Lee Towers, Gerard van den Maasakker, Replay, Idols-finaliste Nathalie en Extince. Alles onder leiding van Jan Rietman en zijn band. Er zijn ook twee topbands uitgenodigd. Maar welke dit zijn, is een verrassing. Het jubileum wordt uitbundig en groots gevierd met in totaal zo'n 7.000 genodig den. In de eerste plaats natuurlijk alle brouwerijmedewerkers en hun partners. Ook medewerkers zonder vast contract, bijvoorbeeld uitzendkrachten, zijn welkom. In totaal zo'n 1.700 mensen. Verder worden circa 600 relaties en 150 vips verwacht. De overige 4.500 genodigden zijn bewoners van 's-Hertogenbosch zelf. Deze mensen ontvangen of winnen een uitnodiging via de plaatselijke horeca en supermarkten. Heineken nl magazine [9]

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 9