De Ondernemingsraad zoekt jonge mensen die zitting willen nemen in de deelnemersraad van het Heineken-pensioenfonds. Zijn jonge mensen eigenlijk wel bezig met dit onder werp? Hoe zien ze zichzelf op hun 65e? Wat denken ze dan nodig te hebben - en hoe gaan ze dat opbouwen? Vier jonge collega's rond de tafel. De gesprekspartners: Na je 65ste... Mirl Rensen, 30 jaar, HR-adviseur Stefan Frankrijker, 31 jaar, medewerker Finance George Schoof, 30 jaar, Out of Home, Vrumona Ellis Bak, 25 jaar, medewerker traffic support van trademarketing [5] Heineken nl magazine "Dan werk ik nog, denk ik. Dat is de trend: tot op late re leeftijd werken." "Denkje datje dan nog fulltime werkt?" "Of en hoeveel ik dan werk is mijn eigen keus omdat ik daar dan financieel voor gepland heb." "We weten natuurlijk ook nog niet waar we dan werken. Zal dat nog steeds bij Heineken zijn of bij een ander bedrijf? Het is in ieder geval wel leuk om te dromen over wat je na je pensioen gaat doen. Mijn vader stopt over een tijdje met werken. Daarna wil hij vrijwilligerswerk doen: gehandicapte kinderen rondrijden en naar school brengen met een busje." "Je kunt ook gaan reizen. Maar dat wil ik nu ook doen! Daar wil ik niet mee wachten tot ik oud ben." (lacht) "Ja, eigenlijk is het verkeerd opgebouwd. Nu verdien je nooit genoeg om al je plannen uit te voeren en bij een normale loopbaanontwikkeling verdien je later veel geld of ontvang je een ruim pensioen en heb je wellicht de pech datje fysiek niet meer in staat bent om het op te maken."

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 5