Resultaten: "We wilden horecaonder nemers laten zien dat Heineken meer doet dan bier leveren. Dus kwamen de interieurontwerper, de vertegenwoor digers en de bedrijfsadviseurs in beeld. 65% van de ondernemers die het pro gramma zag, vond onze adviseurs zeer vakkundig. De consument wilden we laten zien dat horeca 'fun' is. Uiteindelijk is 6,6% van de kijkers positiever over horeca gaan denken. Zulke resultaten behaal je niet met een commercial." Onvergetelijk: "De finale. Vorig jaar stond ik in Leeuwarden en stapte Herman den Blijker in Den Bosch uit. Nu stond ik in Breda, op een bomvol plein met vijfduizend anderen. Het was een groot feest." Flinstering: "Breda scoorde goed op onze vijf criteria: omgeving en sfeer; gastheerschap en service; productaan bod en kwaliteit; actieve verkoop en presentatie; promotie. Het is een heel mooie zaak, het personeel is gastvrij en de kwaliteit van het eten is ontzettend hoog. Volgens de interne polls zou Bij Wie: Maud Meijboom, mediamanager. Taken: Vanuit Marketing verantwoorde lijk voor het project Mijn Tent is Top, en voor de contractonderhandelingen met RTL en de producent. Betrokken bij het selecteren van steden, panden en kandi daten en verantwoordelijk voor de ma nier waarop Heineken in beeld komt. Verschil met eerste serie: "Er is gekeken naar plannen waarbij eten én drinken even belangrijk zijn. Vorig jaar lag de nadruk meer op eten. Het hielp dat het Horeca Branche Instituut dit jaar ook aansloot als sponsor. Zij zijn ook zeer ge focust op alles wat er buiten de keuken gebeurt. Daarnaast hadden we dit keer meer inspraak in de selectie van de kan didaten. De belangen van Heineken en RTL kwamen daarbij niet altijd overeen. Heineken ging voor goede ondernemers, terwijl RTL op zoek was naar smeuïge verhalen. Toch was het voor ons natuur lijk ook belangrijk dat het geen saai stropdassenprogramma zou worden. Uiteindelijk was iedereen enthousiast over alle kandidaten en adviseurs." Jansen gaan winnen. Waarschijnlijk kan de gemiddelde Heineken-medewerker zich meer vinden in de bierigheid en de gezelligheid van de bruine kroeg." Hoe belangrijk is MTIT voor Heineken? "De resultaten zijn fantastisch. We hebben er vier mooie tenten bij op prachtige locaties en er zijn deuren opengegaan die normaal gesloten blijven. De gemeente Enschede bijvoorbeeld had het pand nooit aan ons verhuurd als het niet voor tv was geweest." LEZERSOORDEEL VAN JEANETTE SMIT "Een stukje met een (F)glinstering Voor alle betrokkenen: MTIT is iets om supertrots op te zijn. En voor de Heineken-medewer- kers het trotse gevoel dat hun werkgever zo in beeld komt." Heineken nl magazine [19]

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 19