Het jurylid: 'Alleen Heineken kan zo'n programma sponsoren' De mediamanager: 'In Breda stonden we op een bomvol plein, het was een groot feest' over kleine dingen, de verpakking van de suikerklontjes of het feit dat we geen paraplubak hebben. Heel fijn, twee maanden terug waren we alleen met de grote lijnen bezig." Wie: Daniël de Jonge. Taken: Jurylid namens Heineken. Heavy: "Voor ieder juryberaad bezocht ik elke tent. Als je serieus wilt zijn in je kritiek, moet dat vind ik. Ondertussen was ik ook nog verantwoordelijk voor Heineken Brouwerijen Limburg. Het was vrij zwaar, maar lang niet zo zwaar als voor de kandidaten. Die had den ook nog eens 24 uur per dag een camera in hun nek." Onvergetelijk: "De laatste exit. Van de drie kandidatenkoppels moest er een afvallen. Een van de andere juryleden neigde meer naar Den Haag, ik had een sterke voorkeur voor Groningen. Daar hebben we een stevige discussie over gevoerd. Normaal was ik op dat soort dagen om vier uur thuis, nu was ik er om zeven uur nog niet. Groningen had een sterkere financiële basis en had veel verbeteringen laten zien, daarom kwamen zij in de finale." Leukste televisiemoment: "Toen we met een helikopter langs de drie laatste tenten gingen. Vanaf twaalf uur 's mid dags tot acht uur 's avonds hebben we drie keer een viergangenmenu naar binnen gewerkt. We konden moeilijk bij de een aanschuiven en bij de ander 'nee, dank je wel' zeggen. Verder vond ik de juryberaden leuk. Ik heb veel geleerd van de discussies met mijn collega-juryleden." Flinstering: "De combinatie van die jongens klopt. Jasper is heel creatief, hij bedenkt voor alles een oplossing en maakt zich niet druk. René is verras send in de keuken. Ze vullen elkaar goed aan, staan met beide benen op de grond en werken keihard. Ze hebben bij veel mensen de juiste snaar weten te raken." Hoe belangrijk is Heineken voor MTIT? "Heel belangrijk. Wij zijn markt leider in Nederland, daarom moeten wij het voortouw nemen om gastheer schap en kwaliteit van de horeca naar een hoger platform te tillen. Heineken is het enige biermerk dat zo'n pro gramma kan sponsoren." [18] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 18