De jury en het Nederlandse publiek waren het eens: Flinstering uit Breda was de beste deelnemer aan Mijn Tent is Top. Drie Heineken-medewerkers en de winnaar praten na over het programma. De begeleider: ledereen binnen Heineken wist: op dinsdagavond moet je voor de buis zitten' Wie: Mike Boks, operationeel begeleider. Taken: Bijwonen van de bouw- en unit vergaderingen van alle 'tenten', in het begin acht bijeenkomsten per week. Daarnaast contactpersoon bij Heineken voor de kandidaten. Het begin: "De eerste weken draaide het vooral om de bouw. In acht weken moesten alle locaties klaar zijn. Als je het normale vergunningentraject door loopt, red je dat nooit. Gelukkig werkten de vier gemeentes mee. Vanuit bouwbe- geleiding was er ook veel commitment. Mensen deden sterke toezeggingen en waren bereid met kerst en oud en nieuw door te werken zodat we op tijd van start konden." Onvergetelijk: "De finale. Ik was in Groningen. Het was een mooie avond, maar de vreugde zakte wel snel in toen bleek dat Breda had gewonnen. Het was moeilijk te peilen wie met de eer zou gaan strijken. Binnen Heineken wezen de polls uit dat Groningen zou gaan winnen." Persoonlijk succes: "Aansluitend op mijn stage ben ik begonnen als accountmanager Leisure Events in Amsterdam. Mijn Tent is Top was voor mij een erg leerzame stage, omdat ik met praktisch alle onderdelen van commercie te maken had." Leukste televisiemoment: "Mijn eigen televisieoptreden. Ik ben samen met de [16] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 16