Bron van inspiratie Wat een zomer! Eerst de EK voetballen waar ik geweldig naar uitkijk en dandan de Olympische en Paralympische Spelen! Zoals bekend is het onze ambitie om met Nederland structureel bij de beste tien sportlanden van de wereld te horen. We streven altijd naar hoger en beter en dus willen we steeds meer medailles winnen. En als het even kan ook allemaal nog van goud. Sceptici zeggen me dat die ambitie veel te hoog is. Nou en? Als wij vanuit de sport niet de lat hoog leggen, wie dan wel? Gelukkig mag het weer: ambitie hebben. De beste willen zijn. Je eigen grenzen verleggen. Het beste van jezelf geven. Dat is de kracht van sport. En bron van inspiratie voor heel veel mensen in onze samenleving. Daar gaan we voor! trainers, coaches en andere begeleiders - uiteindelijk na vele jaren van trainen, trainen en nog eens trainen heeft geresulteerd in kwalificatie voor dé Olympische of Paralympische Spelen, hét hoogtepunt voor iedere topsporter. De een plaatste zich ogenschijnlijk met speels gemak voor de Spelen, voor de ander was de route naar Beijing bezaaid met tal van obstakels. Maar of het nu van een leien dakje ging of met vallen en opstaan, uiteindelijk doet de manier waarop niet meer ter zake en maken al die individuele en teamsporters straks deel uit van één groot team, het Nederlands Olympisch Team of het Nederlands Paralympisch Team Beijing 2008! Twee Oranjeteams om trots op te zijn! N0C*NSF, de topsportbonden én de Partners in Sport en Suppliers (waaronder ook het Holland Heineken House) zijn al lang geleden begonnen met het scheppen van voorwaarden voor een optimale voorbereiding van de Olympische en Paralympische sporters, zodat deze in Beijing optimaal kunnen presteren. Nóg veel langer zijn de sporters zelf natuurlijk al bezig met hun weg naar de top. Een weg die zij ooit als piepjong talent insloegen bij de eigen sportvereniging en die - met hulp van ouders, Ik hoop van harte dat we eerst een prachtige voetbalzomer hebben en dandat we straks weer een groot aantal van 'onze' sporters de ultieme huldiging kunnen geven in 'ons' eigen Holland Heineken House! Erica Terpstra Voorzitter NOC*NSF

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 2