DUIZENDEN NIEUWE LEDEN VOOR AMSTEL SUPERPINGELS Shoppen met Crystal Clear SuperPingels, het spaarprogramma voor de voetballiefhebbende Amsteldrinker, heeft door de afgelopen drie Amstellovitch-acties er duizenden nieuwe leden bijgekregen! De teller staat inmiddels op 155.000 supporters! Een nieuwe Amstellovitch wordt altijd gekozen uit SuperPingels-leden die loten hebben gekocht voor de Amstellovitch- loterij. Omdat de prijzen die je als Amstellovitch ten deel vallen zó aansprekend zijn, krijgt SuperPingels ten tijde van de actieperiodes er soms wel duizend leden per dag bij. Amstellovitch nummer III is zojuist met vier vrienden in zijn eigen privé-jet naar AC Milan - Inter Milan én Real Madrid - Barcelona gevlogen. Op www.superpingels.nl kun je vanaf 9 mei het filmpje van deze fantastische reis zien! In dit magazine kun je ook een uitgebreid verslag lezen van Amstellovitch II, die eind maart Manchester United - FC Liverpool bezocht. Dit deed hij natuurlijk helemaal in de stijl die een steenrijke Russische staalmag- naat gewend is. Nazdrowje! Xi Climax, Vrumona's energie drank, verovert de horeca. Naast de gangbare verpakkin gen kan de horecaondernemer nu ook een eigen blikverpak king ontwikkelen. Club Panama in Amsterdam heeft al zo'n eigen blik: de Panama Climax. Het blik is gestyled met het eigen herkenbare logo van de club. Ook andere ondernemers kunnen in samenwerking met Vrumona een eigen blik ontwerpen. Vrouwen die van shop pen houden kunnen zich uitleven op de website van Crystal Clear. Daar vinden ze onder de actie 'Women in Control of Shopping' een zoekspel- letje. Door (virtueel) te shoppen in de leukste winkels van Nederland, kan je Crystal Clearflessen vinden. Wie twee flessen vindt, krijgt een aantal Crystal Clear kortingscoupons (te gebruiken in negen winkelsteden) en wie er vier vindt, maakt kans op een dagje shoppen mét een personal shopper en geld om uit te geven. Kijkje nemen? www.crystalclear.nl Heineken nl magazine [7

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 7