OP WEG NAAR BEIJING Het Holland Heineken House is straks, tijdens de Olympische Spelen, het epi centrum van sporters, supporters en sponsors. Wie zijn de mensen achter de hottest spot in town? Diederik Vos Brandmanager voor het merk Heineken en heeft dit jaar 'Oranje' in portefeuille. Dat wil zeggen dat hij de marketing doet voor Koninginnedag, het EK voetbal en het Holland Heineken House tijdens de Olympische Spelen. Druk met "Het interieurdesign. Hoe gaat het Holland Heineken House eruitzien en hoe komt het merk Heineken erin terug? Daarnaast ben ik bezig met de merchandising, de kleding van de crew en alle marketingactiviteiten in Nederland rond het Holland Heineken House. We gaan ze thuis onder meer via in ternet laten meegenieten." ffl"We gaan het enorme gebouw inrichten volgens het thema This must be Holland. Ja, daar komen inderdaad klompen en molens bij kijken, maar wel op een manier die bij Heineken past: kwalitatief, innovatief en met design." "We zullen ongetwijfeld nog ergens tegenaan lopen, maar tot nu toe valt het mee. Het is zo'n sterk team dat ik ze ker weet dat er voor elk probleem een oplossing komt." "Twee weken voor de opening ga ik naar China om te kijken of het wordt zoals we hebben bedacht. China is een fantastisch land met veel mogelijkheden. Ik heb er zelf zes maanden gewoond. Het is voor mij dan ook een dream come true om daar de Olympische Spelen in het Holland Heineken House mee te kunnen maken." "We zijn met veel verschillende afdelingen bezig om iets moois neer te zetten. Ieder heeft zijn eigen rol, maar we doen het met zijn allen. Straks staat er iets, wat er eerst nog niet was. Dat vind ik heel bijzonder." "Ik wil graag naar een hockeywedstrijd en naar het zwemmen, maar ik hoorde dat dat laatste al is uitverkocht." Hélan is Chinees voor Holland [18] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 18