LENTEKRIEBELS Wanneer dit nummer van Heineken NL magazine op de mat valt, is het officieel lente. Tijd voor nieuwe plan nen en die hebben we gelukkig volop. Te beginnen met het Oranjejaar: Koninginnedag, het EK voetbal en natuurlijk de Olympische Spelen. Ook dit jaar halen we alles uit de kast om het Oranjegevoel te ondersteunen. Er wordt hard gewerkt om te zorgen dat Heineken niet onopgemerkt blijft tijdens deze evenementen. Natuur lijk met ons eigen Holland Heineken House, maar we hebben meer plannen en het wordt spannend om te zien of Heineken ook dit keer het Oranjebeeld kan bepalen. Verder staat er deze lente ook een aantal introducties op het programma. Brand Lentebock is de nieuwe naam voor Meibock en komt terug in de supermarkt schappen. De launch vond eind februari plaats op de lentebeurs in Maastricht. Op 22 april lanceren we Jillz in de horeca. Onze Bossche brouwers hebben vakman schap laten zien met het brouwen van ons nieuwe Sparkling Cider Blend. De verwachtingen voor onze nieuwe aanwinst zijn groot. Dus ervaar het binnenkort zelf en bestel ook eens een Jillz. Naast de nieuwe producten hebben we ook een 'klas sieker' voor de lente, Wieckse Witte. En natuurlijk Wieckse Rosé, dat na de succesvolle introductie meteen al een plek innam als 'nieuwe klassieker'. Dit jaar sponsort Wieckse Rosé de film Zomerhitte van Monique van de Ven, naar het gelijknamige boek van Jan Wolkers. Het is voor het eerst dat Wieckse Rosé als filmsponsor optreedt. De producent van de film, Independent, heeft ons speciaal hiervoor gevraagd omdat Wieckse Rosé dezelfde doelgroep aanspreekt als Zomerhitte moet gaan doen. Wij denken dat die verwachting ook uitkomt en daarom gaan we dit combineren met een promotie op de winkelvloer. Genoeg over het klimaat buiten, komende tijd gaan we het ook hebben over het klimaat binnen onze muren. De resultaten van de Climate Survey zijn geanalyseerd en we zijn druk bezig met de vervolgstappen. Hierover hoor je meer in komende nummers van het magazine. En nu op weg naar een zonnige Oranjezomer. Philip de Ridder algemeen directeur Heineken Nederland

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 2