OP WEG NAAR BEIJING Projectleider Holland Heineken House in Athene (2004) en Turijn (2006) "Ik houd me voornamelijk bezig met de internationale (Heineken-) contacten. Op de Chinese markt opereert Heineken namelijk via onze joint venture APB (Asia Pacific Breweries); ik voer alle besprekingen met hen. In mijn vorige rol heb ik geholpen de locatie voor het Holland Heineken House te vinden, daarna heeft Heineken Nederland het over genomen. We werken veel samen, maar Heineken Nederland is eindverantwoordelijk voor het Holland Heineken House." Beter dan voorheen "Dit jaar is de verzorging van de crew verbeterd. Voor alle 150 crewleden hebben we goede hotels geboekt. Daarnaast is de organisatie veel professioneler en met meer specialisten. Hierdoor verlopen de voorbereidin gen veel efficiënter." "Er worden veel weddenschappen afgesto len aangrijpen om naar China te gaan. Als zo'n evenement aan de gang is, is het vertrouwder dan wanneer je er zo maar op vakantie zou gaan." "Dit jaar hebben de autoriteiten voor het eerst regels opgesteld voor National Olympic Houses. Niet zo ver wonderlijk, want er komen er steeds meer. Als je op tijd be gint kun je aan de meeste regels makkelijk voldoen. In sep tember 2005 zijn we met de voorbereidingen begonnen." "Het samenspel tussen de atleten, de fans en de mensen die betrokken zijn bij het Holland Heineken House geeft me een kick. Ik herinner me een avond in Athene waarop een Amerikaanse atlete gehuldigd werd voor haar bronzen medaille. De fans gingen net zo uit hun dak als bij Nederlandse atleten. Die verbroedering maakt het speciaal." ten over de bezoekersaantallen. Het is niet om de hoek, maar toch verwacht ik dat veel mensen de Olympische Spelen zul- ^^"Ik ga waarschijnlijk de hele periode. Om te werken natuurlijk, maar ik hoop ook iets te kunnen zien van (baan)wielrennen en verder wil ik zeker een keer naar de Birdsnest, het olympisch stadion, voor de atletiekwedstrijden." Heineken nl magazine [19]

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 25