In memoriam El JOHN POST Op 1 december 2008 zou John Post 37,5 jaar bij Heineken in dienst zijn geweest en John kon zich nu al erg verheugen op dat feestelijke feit. Het heeft helaas niet zo mogen zijn want op maandag 25 februari jl. werden wij in de middag opgeschrikt door een telefoontje van zijn echtgenote met de mededeling dat John, tijdens wat werkzaamheden in de tuin, plotseling onwel was geworden en was overleden. John Post was, dat kunnen we gerust stellen, een bekend figuur bij Heineken Brouwerijen Oost- Nederland in Deventer. In dienst getreden bij Drankenhandel De Vries - Lemmo in Twello is hij vervolgens, na de nodige voegingen, terechtgekomen bij Drankenhandel Cambrines BV in Rijssen waar hij uiteindelijk in dienst trad van Heineken. John was de afgelopen jaren behoorlijk aan het tobben met zijn gezondheid, vooral zijn schouder belette hem om het orderpickwerk te doen in het magazijn, wijn gedistilleerd. Sinds zijn schou derklachten de boventoon gingen voeren heeft John vooral emballage werk verricht en was hij een gewaardeerde hulp bij kantoorwerkzaamheden van de groepsleiders Logistiek. Lang heeft John niet van die werkzaamheden mogen genieten want het leven nam voor hem en zijn gezin een dramatische wending. Namens de collega's wensen wij zijn vrouw Leni, dochter Kitty en haar man heel veel sterkte en wijsheid toe om het overlijden van John een plaats in hun leven te geven. HERMAN SPIERINGS Op 11 maart 2008 is op 58-jarige leeftijd overleden Herman Spierings, medewerker Horecagebied Midden Brabant. Herman trad als 18 jarige als hulpje in dienst bij drankenhandel Van Dorst in Schaijk. Hulpje zijn hield niet alleen in dat hij administratief werk deed, maar hij paste ook op de kleine kinde ren van de familie Van Dorst. Binnen de drankenhandel kreeg Herman steeds meer verantwoordelijk heid en is onder andere de boekhouding gaan doen. Toen de drankenhandel verhuisde naar Den Bosch werd Herman medewerker Expeditie, waar hij aan alle expeditie-activiteiten meewerkte. Hij beschouwde de Drankenhandel als zijn eigen bedrijf. Herman stond bekend als een zeer loyale medewerker, hij stond voor iedereen meteen klaar, een zeer ijverige man die zich door vele tegenslagen in zijn leven niet klein liet krijgen. Helaas kreeg hij enkele jaren geleden een herseninfarct en moest hij uiteindelijk stoppen met werken. Per december 2007 maakte hij gebruik van de Invaliditeitsregeling. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Collega's Horecagebied Midden-Brabant Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 22