LISETTE GOMMERS Let op intranet Accountmanager: Haar toptent: ft Uitbaters: Belangrijke inbreng: tte Gommers, unit Etten-Leur linstering in Breda Jasper en René Jasper en René zijn niet zo bekend in Breda omdat ze uit Utrecht komen. Ik heb alle partijen bij elkaar gebracht: de architect, aan nemer, noem maar op. Daarbij ben ik een soort tussenpersoon geworden voor allerlei diensten en producten. Iedereen wil meedoen aan Mijn Tent is Top. Vaak uit commerciële overwegingen, maar ook omdat ze Breda op de kaart willen zetten." «"Het is een restaurant waar gekookt wordt met Italiaans/Mediterrane invloeden, 's Morgens is er koffie, je kunt er lunchen en dineren. Op de muren worden mooie sfeerbeelden geprojec teerd. Er is een keuze aan tapbier: Brand, Brand Urtyp en Heineken Extra Cold. Ook voeren ze straks het 'wine by the glass'-concept (dus goede wijn, die je per glas kunt bestellen), doen ze mee aan het Goed Getapt Bier-programma. En natuurlijk is er het nieuwe drankje Jillz op tap. Flinstering wil de rijke Italiaanse keuken combineren met beleving, uitstekende service en mooie dranken. "Ik hoop natuurlijk dat we winnen, maar mochten wij als eerste afvallen, dan heb ik er toch een mooie zaak bij. Ook fijn voor Heineken, want in het Zuiden zijn we minder goed vertegenwoordigd." 200 hectoliter (Brand, Brand Urtyp, Heineken Extra Cold, Jillz) Heineken nl magazine [25] Voor de sponsoring van Mijn Tent is Top van vorig jaar won Heineken de SponsorRing voor het 'beste sponsorship in de categorie media'. Heineken wil het tv-programma nu onder de aandacht brengen door in horecabedrijven in het hele land bierviltjes te verspreiden met het logo van Mijn Tent is Top. Binnen de units worden landkaarten opgehangen met foto's van de deelnemers. Via het Heineken- intranet worden updates gegeven, op de homepagina komt een link voor Mijn Tent is Top. twee weken voor de opening hangen op de gevels van de vier panden grote steigerdoeken met het Mijn Tent is Top-logo. Bovendien zal HNL-tv interviews en reportages rond het programma uitzenden.

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 31