het vandaag: druilerig of zien we de zon? Dat heeft met het klimaat te maken. Een woord dat we eigenlijk nooit gebruikten en dat nu te pas en te onpas opduikt. Verandert dat klimaat nu echt, of zijn het ideeën van geleerden? We weten het antwoord pas echt als de gevolgen in de toekomst zichtbaar worden. Binnen Heineken weten we nu al hoe ons klimaat ervoor staat. We hoeven geen antwoorden te zoeken, want die hebben we zelf gegeven. De komende weken zal duidelijk worden hoe onze weersvoorspelling eruitziet: hier en daar een paar druppels, maar ook zonnestralen. Dus volg de komende tijd goed het Heineken-weer- bericht en de voorspellingen voor 2008. Namens de redactie Cees Brink Het jaar is al weer een maand oud. Op allerlei plekken is teruggekeken naar vorig jaar en uitspraken voor 2008 zijn niet geschuwd. Ieder deed dat op z'n eigen manier en vanuit een eigen invalshoek. De directie gaf duidelijk aan wat de doelen voor 2008 zijn met als extra element: 2008 wordt oranje. 'Neem je eigen verantwoordelijkheid' was de boodschap vanuit de medezeggenschap. Wij allemaal hebben eind vorig jaar laten weten wat we vinden. Hoe denken wij over ons eigen werkklimaat? Driekwart van de medewerkers heeft die vraag beantwoord. Dat is een mooie score en laat zien hoe belangrijk wij dat vinden. Ten minste een derde deel van ieder etmaal loopje binnen Heineken Nederland rond. En in die uren werk je het best als je het naar je zin hebt, en je op je gemak voelt. Het is net als met het weer; wat wordt HET HEINEKEN-KUMAAT [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 2