Dam tot Damloop in cijfers Finish Snelste man Snelste vrouw Snelste Heineken-man Snelste Heineken-vrouw Vette cheque Kampioen fondsenwerving 23 september 2007 16,1 kilometer (10 Engelse mijlen) Centraal Station/Prins Hendrikkade, Amsterdam De Dam in Zaandam Zersenay Tadesse uit Eritrea met 45,52 minuten Remco Schram (HNS Zoeterwoude) met 1.04.28 Mirjam Koersen (Corporate Amsterdam) met 1.17.14 Frans van der Minne (Group HR Director) overhandigt het door de deelnemers verzamelde sponsorgeld aan Leo Hillen van het Wereld Natuur Fonds. Van der Minne: "De teller staat nu op €4.000, maar dat wordt nog meer. Er stroomt nog steeds geld binnen." 1 F i A - J LEZERSOORDEEL VAN MARIËTTE JANSEN: Een goed en leuk initiatief waarbij sport, Heineken en een goed doel centraal staan. Hartstikke knap van mijn 100 Heineken-collega's dat ze de finish met elkaar hebben gehaald en zoveel geld bij elkaar hebben gerend voor een stukje Noordpool. Dit is misschien wel een grote stimulans voor ons om ook meer te gaan bewegen, zodat we volgend jaar met een nog groter team aan de start kunnen verschijnen. Jan Willem van Riemsdijk (rechts, 29, financial controler in Zoeterwoude) en Onno Snip (39, sectionmanager bij HSC Zoeterwoude) pikten elkaar halverwege op en haalden dankzij elkaar de finish in 1 uur en 22 minuten. Onno: "Toen ik Jan Willem halverwege tegenkwam, zat hij er doorheen." Jan Willem: "Ik was kapot, maar hij sleurde me mee." Onno: "Op de tien kilometer kreeg ik mijn dip." Jan Willem: "Bij mij ging het toen wel weer." Onno: "Jan Willem is toen even voorop gaan lopen. Daar kon ik me aan optrek ken." Jan Willem: "En toen zakte ik weer in." Onno: "Ja, ik dacht even dat hij het niet zou halen." Jan Willem: "Als Onno me niet had aangemoedigd, had ik het niet gehaald." Onno: "Zonder Jan Willem was ik mis schien ook wel afgehaakt." Alexander van Citters (46, Financial Director Africa Middle East) deed 1 uur 38 over de loop en bracht het meeste geld bij elkaar voor het Wereld Natuur Fonds. Daarom gaf Leo Hillen van WNF hem een pluche ijsbeer cadeau. "Het was iets meer dan €500. Ik heb gewoon al mijn collega's van het leadership team gevraagd mij te sponsoren." [16] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 16