SAMENWERKING Een maand geleden lag het sociaal jaarverslag in de bus. Teamwork staat daarin centraal. Door met elkaar te zorgen voor een product van topkwaliteit kan Heineken de reputatie op lokaal en wereldniveau blijven verbeteren. Dat samenwerking op allerlei manieren vorm kan krijgen, is in dit nummer van het magazine duidelijk zichtbaar. In de brouwerij is behoefte aan de onder steuning van marketing. Twee onderdelen van Heine ken vinden elkaar en brengen samenwerking op een mooie manier in de praktijk. Eigenlijk zou dat veel meer moeten gebeuren. Goed voorbeeld doet goed volgen. Ook op internationaal niveau is er een mooi voor beeld van samenwerking. Global Workplace wordt het project genoemd dat ervoor moet zorgen dat alle medewerkers van Heineken in de wereld binnen enkele jaren met dezelfde computers werken en dezelfde software gebruiken. Of je nu achter een pc in Nederland zit of aan het bureau van een van onze Russische collega's maakt niet meer uit. Samen werking krijgt hier een eigen, grenzeloze inhoud. De wereld wordt steeds kleiner, dat moge duidelijk zijn. Het zijn je collega's dichtbij met wie je dagelijks samenwerkt. Dat is vertrouwd en herkenbaar. Maar weetje wel wie een paar etages hoger of lager werkt? Je collega's in een ander gebouw of op een andere vestiging zijn helemaal ver weg. Een tijdschrift als dit en onze andere communicatiemiddelen laten ons iets van elkaar zien. Zoals in het komende nummer, waarin te lezen valt hoe de Heineken-deelnemers aan de Dam tot Dam- loop met flinke inspanning samen de schouders onder de steun voor een goed doel zetten. Ja, dat doen we allemaal samen. Namens de redactie Cees Brink [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 2