Opleidingscoördinatoren Administratief medewerker Opleidingsmedewerkers De nieuwe afdeling heeft twee opleidingscoördinatoren: Henriëtte Steemers en Ton Witte, zij adviseren het lijnmanage ment en HR-adviseurs over opleidingsvraagstukken en coördi neren en organiseren maatwerkopleidingen. Henriette: "Ik vind het een uitdaging om een nieuwe afdeling Opleidingen voor Heineken Nederland neer te zetten. Daar kijk ik naar uit. Het is nu zaak ervoor te zorgen dat iedereen ons weet te vinden." Ton: "Ik zit al heel lang in de opleidingen, ik vind het leuk om de vraag van een medewerker of manager te vertalen naar een concrete opleiding. Daar komt nogal wat bij kijken, natuurlijk de wensen van de medewerker maar ook de belangen van Heineken; daar een goed aanbod bij vinden is een mooie uitdaging." Tim Vincenten wordt de nieuwe administratief medewerker, verantwoordelijk voor alle registratie. Hij verzamelt de gegevens die de basis vormen voor beslissingen over de toekomst. Tim: "Ik krijg nu meer met mensen te maken dan in mijn oude functie. En ik kan zelf een ontwikkelingstraject in waardoor ik meer betrokken raak bij opleidingsactiviteiten. Dat vind ik een uitdaging, er gaat een heel nieuwe wereld voor me open." Anne Venema en Wally Klijn zijn de nieuwe opleidingsmede werkers. Zij zijn verantwoordelijk voor het ondersteunen van de coördinatoren bij het organiseren van maatwerkoplei dingen. Ook coördineren zij evaluaties. Anne: "Ik ben net afgestudeerd in opleidingskunde en ben vooral bezig Heineken te leren kennen. Het instappen in een nieuwe afdeling is dan een voordeel." Wally: "Heineken heeft het opleiden van personeel hoog in het vaandel staan. Hierdoor is het mogelijk 'duurzaam leren' in te bedden in onze organisatie. De biermarkt is dynamisch, dus het is belangrijk het personeel én het bedrijf weerbaarder te maken." [20] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 26