Café m'n Tante, 's-Hertogenbosch KLANT Herrieschoppers zul je in Café m'n Tante niet snel aantreffen. Eigenaar Mare Huijgens (45) en zijn vrouw Josemieke Crebolde (37) zijn heel uitgesproken over hun publiek. Hun 'lichtbruine' café in het uitgaanscentrum van 's-Hertogenbosch is een gemoedelijke ontmoetingsplaats van oude bekenden en nieuwe gezichten. Hoe staan de zaken? Wat is het leukst aan jouw zaak? Wat is je favoriete Heineken-product? Hoe is de relatie met Heineken? Met wie zou je het glas willen heffen? [10] Heineken nl magazine "Sinds we de zaak vijftien jaar geleden overnamen, is onze omzet ieder jaar gegroeid. Dat hebben we deels te danken aan economische factoren. Maar ook het imago van het uitgaansgebied rondom ons café is enorm verbeterd. De horeca-uitbaters hebben daar gezamenlijk hard hun best voor gedaan." "Ik ben heel helder over wie ik ben en waar ik voor sta. Als iemand de sfeer verpest, komt hij er niet in. In vergelijking met andere cafés ben ik zeker niet de goedkoopste, maar service en kwaliteit staan altijd voorop. Zo hebben we vorig jaar de Gouden Tapknop gewonnen. En volgens Vara Consumenten TV schenken we de beste rosé van de stad." "In de zomer drink ik graag een Wieckse Witte, maar nu hebben we Amstel Bock en Amstel Rijpe Bock op de tap. Die laatste heeft Heineken beperkt voorradig. Maar wij hebben het, omdat ons café altijd veel bockbier verkoopt. Die rijpe variant smaakt heerlijk zacht." "Over de technische ondersteuning, zoals de tapmonteurs, ben ik heel tevreden. Maar er zijn ook ergernissen. Zo kregen we eens een nieuwe vertegenwoordiger die helemaal niet goed gebrieft was. Ik ben zelf heel erg op service gericht, dus dat vind ik niet kunnen. Nu Heineken geen langdurige contracten meer mag sluiten, zou de focus juist op service moeten liggen." "Met minister Ab Klink van Volksgezondheid. De politiek heeft namelijk een vertekend beeld van de horeca en ziet alleen excessen met alcohol en sigaretten. Ik zou willen aantonen dat onze wereld echt anders in elkaar zit." FEITEN EN CIIFERS Café m'n Tante schenkt drank, heeft geen keuken en beslaat 55 vierkante meter. Binnenkort wordt er verbouwd. Niet om de sfeer te veranderen, maar om meer ruimte te creëren. De zaak verwelkomt niet alleen een vaste clientèle, maar ook veel toeristen. De deur gaat open om 15.00 uur. Sluitingstijd is 1.00 uur door de week en 2.00 uur in het weekend.

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 16