VROEGER VERPAKKINGSSCHOOL NU LEERCENTRUM Op 4 september werd in 's-Hertogenbosch een feestelijk lintje doorgeknipt. In de voormalige werkplaats van de Technische Dienst openden Petra Hissink (manager Brouwen) en Frans Rozemeijer (manager Verpakken) het nieuwe Leercentrum Brouwerij. Het Leercentrum beschikt over meerdere trainings lokalen, een grote praktijkruimte en een uitgebreide biblio theek. Fred Waij was als TPM-manager nauw betrokken bij de transformatie van de Verpakkingsschool naar het nieuwe Leercentrum. Fred: "Heineken wil graag een lerende organisatie zijn, dus investeren we vanzelfsprekend in goede opleidings faciliteiten. De naam Leercentrum maakt duidelijk dat we met onze trainingen een veel breder gebied bestrijken dan alleen Verpakken. Bijna alle facetten van de brouwerij komen terug in het programma." Het Leercentrum zal op jaarbasis alleen al 140 werkplek opleidingen verzorgen. Daarnaast kunnen er nog veel meer medewerkers terecht voor kortere theoretische of praktische cursussen. Heineken nl magazine [9] yy vyiyi X".y v Sacs; ;-V Het Loca Amstel Foodcafé in Haarlem was kort na de opening, mei dit jaar, direct al een groot succes. En succes werkt aan stekelijk. Bart Meinen, vanuit Sales Horeca betrokken bij Loca: "We hebben al snel een zeer goede tweede franchisenemer gevonden, mede dankzij de inspanningen van HB Deventer. En ook de locatie is geweldig, midden in de Hoofdstraat van Apeldoorn." Dit jaar zullen nog twee Loca's opengaan. Op korte termijn wordt bekend gemaakt in welke steden de nieuwe vestigingen komen. W' ;.l I a—r

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 15