GEZONDHEID We zijn er dagelijks mee bezig. Je kunt geen krant opslaan, langs de zenders zappen, of er is wel iets te lezen of te zien over gezondheid. Hoe we gezonder kunnen leven, wat we moeten eten, dat we meer moeten bewegen en ga zo maar door. Gebruikten wij vroeger het begrip obesitas? Iemand was te zwaar en moest wat afvallen. Kookboeken die ons een slank leven beloven, vliegen nu over de toonbank en we zijn al zover dat we in onze taal nieuwe kookbegrip- pen gebruiken. Als je dat allemaal niet volgt, heb je soms het gevoel datje op een andere planeet leeft. Is dat allemaal zo negatief? Zeker niet. Wat decennia geleden voor zich sprak moeten we vandaag de dag bewust nastreven. Heineken legt al lang de nadruk op verantwoord alcoholgebruik. In dit nummer kun je lezen dat we nog verder gaan. Wie komt er nog op de fiets naar het werk? We moeten meer bewegen en daar biedt het nieuwe fitnessprogramma een helpen de hand. Heineken heeft met een aantal sportscholen een afspraak gemaakt om jullie tegen lagere kosten lekker te laten sporten. Onze nieuwe gezondheidsite is binnenkort in de lucht en geeft waardevolle tips. Dat we ook extern niet stilzitten laat het artikel 'Refresh and Move' zien. Vrumona is betrokken bij een project om schoolkinderen te behoeden voor overgewicht. Kortom, we zijn flink bezig om gezondheid een plaats te geven. Alleen daarmee verbruiken we al calorieën. Dat is mooi meegenomen, als je er best een paar kunt missen. Namens de redactie Cees Brink [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 2