DIALOOG Ton van Engelen Annelotte van Wulfften Palthe Met de Max Your Life-campagne stimuleert Pepsi Max bezoekers van haar website meer uit het leven te halen. Schrijf zes uitdagingen op een briefje, gooi met een dobbelsteen en ga aan de slag. Wat staat er op de uitdagingenlijstjes van deze twee Vrumona-collega's? Ton: "Ik heb de website helemaal bekeken. Ik vind het een leuke, flitsende campagne, maar niet direct iets voor mij persoonlijk." Annelotte: "Nou, ik vind hem helemaal geweldig. Pepsi is altijd bezig met event marketing: beleving creëren voor de consument. Deze campagne gaat over mensen zoals jij en ik. Iedereen heeft dromen en iedereen kan die verwezenlijken. Hij zetje aan het denken." Ton: "Dat klopt, maar ik ben een tevreden mens. Dat blijkt ook uit tests die ik heb gedaan bij Heineken: ik ben zoals ik ben. Ik heb geen verbeterpunten. Daarom kan ik zelf niet direct iets met zo'n campagne." Annelotte: "Ik zag mezelf meteen op een Franse wijngaard in zo'n grote tobbe, met mijn blote voeten de druiven fijn stampen. Met zo'n leuk zomerjurkje aan... Toen ik dat aan een paar mensen vertelde, bleek ineens dat zij connecties in de wijnmakerij hebben. Als ik zou willen, kan ik morgen in de tobbe staan." Ton: "Mijn lijstje van uitdagingen bestaat uit dingen die ik al doe: festiviteiten organiseren met de carnaval en voor Vrumona, zingen in een koor... Daarmee leg ik de lat steeds hoger. Dit jaar kwamen er 1.200 mensen op ons carnavals feest, volgend jaar hopelijk 1.500." Annelotte: "Als alles kan, dan zou ik Formulel-coureur willen zijn. Met 100.000 mensen op de tribune en dan ook meteen die eerste prijs in de wacht slepen." Ton:Dat soort wensen heb ik niet. Ik sta wel overal voor open. Tegen een parachutesprong zou ik geen nee zeggen. Als ik een grote prijs zou winnen, zou ik naar Kos emigreren. Het is er altijd mooi weer en je kunt er lekker fietsen. Ze hebben me daar trouwens ook al een baan aangeboden. Ik blijf hier vanwege de kinderen en de activiteiten in het dorp." Annelotte: "Het is leuk om erover na te denken, maar ik ben tevreden met wat ik heb. Het klinkt misschien een beetje Amerikaans, maar als je gezond bent en je hebt mensen om je heen die van je houden, dan heb je toch alles watje nodig hebt?" Leeftijd: 52 Functie: facilitair medewerker Woont: met zijn vrouw en twee zoons Wilde vroeger: kok worden Maximale sportprestatie: ik heb op hoog niveau volleybal gefloten Leeftijd: 27 Functie: junior brandmanager voor Royal Club, Rivella en Schweppes Woont: samen met haar vriend en betrekt in september de bouwval die ze nu ombouwen tot een paleisje Wilde vroeger: anchorwoman worden voor CNN "Sr --r,■- [22] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 22