ZOMERS ALLERLEI Voor je ligt het zomernummer van Heineken NL magazine met een zeer diverse inhoud. Bij het schrijven van deze tekst is nog sprake van wissel vallig weer in een nat Nederland. Maar als dit nummer verschijnt, is juli inmiddels bijna gepas seerd - met hopelijk veel mooie biermomenten. Onze zomerpromoties dragen daaraan bij, met een extra prikkel om een van onze mooie producten te drinken die steeds aan de hoogste kwaliteitseisen voldoen. Door voortdurend de smaak te testen weten we dat aan die eisen wordt voldaan. Smaak testen is mensenwerk, dat kun je lezen in een tongstrelend verhaal waardoor je trek in een biertje krijgt. Intern is er veel dat ons bezighoudt. Het aantal regio-units wordt teruggebracht, met gevolgen voor mensen. In een tweetal roadshows heeft HSN gekeken naar wat 2006 heeft opgeleverd en waar het lopende jaar naartoe gaat. Teveel om hier op te noemen, maar het is indrukwekkend om te lezen dat onze mensen in de drie brouwerijen in 2007 weer meer bier zullen brouwen. Op een zeer verantwoorde en milieuvriendelijke manier overi gens. Ook dat is in dit magazine te lezen. Kortom, een variëteit aan onderwerpen die laat zien dat wij van alle markten thuis zijn. We wensen je een smakelijk biertje op een zonnig terras. Dat kan trouwens ook bij een van onze klanten in de jachthaven Termunterzijl. Wel een stukje rijden, maar het weidse landschap in het noorden is zeker de moeite waard. Namens de redactie Cees Brink [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 2