RECHT UIT HET HART Evelien Spindler (26) is medewerker Thuisverbruik in Zoeterwoude en benijdt haar collega's bij de horecavestigingen niet. Tk moet er niet aan denken dat je plotseling boventallig wordt verklaard.' is horecavertegenwoordiger bij de unit Schielanden in Rotterdam en zag geliefde collega's weggaan. Vindt het desondanks leuk dat de organisatie in beweging is. "Springbok heeft vooral gevolgen voor de units. Ik heb er wel over gehoord, maar omdat je toch maar een klein deel van Heineken echt kent, zie je er weinig van. In mijn werk heb ik niet zo veel te maken met de units. Ik ondersteun verte genwoordigers binnen Retail. Dan moetje denken aan slijterijen, buurtsupers en dergelijke. Sinds de overdracht van slijterijen naar de afdeling Horeca heb ik wel meer contact met de units, maar niet zoveel als bijvoorbeeld vertegenwoor digers. Die zien echt vaste aanspreekpunten vertrek ken. Ik moet er niet aan denken dat ik ineens in 's-Hertogenbosch aan de slag zou moeten. Dan ben ik meer onderweg dan dat ik op mijn werk zit. Of datje plotseling boventallig wordt verklaard. En dan heeft het er niet eens mee te maken of je je werk goed of slecht doet. Voor het bedrijf is een reorganisatie op zijn tijd natuurlijk best goed. Maar ik heb natuurlijk makkelijk praten, hè." "Van de vertegenwoordigers in de unit Schielanden is niemand boventallig. Toen we vorig jaar de eerste plannen hoorden, bracht dat een enorme geruchtenstroom op gang. Van de vertegenwoordi gers werd niemand bovental lig, maar na verloop van tijd zie je andere collega's weggaan.Zo werd onze logistiek manager bovental lig. Dat is echt balen; het is een heel fijne vent. Toch overheerst voor mij persoon lijk een positief gevoel. Ik hou van actie. Een organisatie in beweging is interessant. En nodig op zijn tijd. Je kunt er dramatisch over doen, maar het is iets waaraan geen organisatie ontkomt. De units Holland-Zuid en Haaglanden komen erbij. We worden nu de grootste unit van Nederland. Niet dat we hier de afgelopen jaren maar wat hebben aangerommeld, maar het zal ongetwijfeld professio neler worden. Op dit moment zitten we midden in een verbouwing. Het is allemaal wat onrustiger, maar het gaat best. Ik kan mij voorstellen dat collega's blij zijn als de rust straks is weergekeerd, maar ik vind de levendigheid wel grappig." Heineken nl magazine [13]

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 13