[2< BART KRIELEN Op 10 april is Bart Krielen overleden. Hij werd 45 jaar. Bart Krielen kwam in dienst van de Bossche vestiging op 1 mei 1988 als Verpak kingsspecialist in opleiding binnen Verpakken. Na een jaar had hij zijn opleiding met succes afgerond. Hij heeft op diverse lijnen binnen Verpakken gewerkt. Ook heeft hij zijn bijdrage geleverd aan diverse projecten, waaronder het Ro-Ro-project. Bart pakte zijn werkzaamheden altijd serieus op, was prettig in de omgang met andere collega's, eerlijk en werkte goed samen. Een man met een groot hart, zowel binnen als buiten de brouwerij. Een hart wat hem in de steek liet en waardoor hij in juli 2005 in de H1R ging. Namens de afdeling verpakken in Den Bosch SJAAK BATELAAN Op zondag 29 april is Sjaak Batelaan op 56 jarige leeftijd overle den. Sjaak heeft het grootste deel van zijn leven als groeps- en teamleider gewerkt op de afdeling Verpakken in Zoeterwoude. Sjaak had de uitstraling van een echte baas. Hij was recht door zee, duidelijk en rechtvaardig. Tot de reorganisatie "mensen maken Heineken" werkte Sjaak als groepleider op de verpakkings- lijnen. Daarna werd hij samen met Ger Burgers teamleider van de IM-groep. Eerst had Sjaak moeite met deze verandering maar dat was tijdelijk en het duo Sjaak en Ger zette met veel energie en plezier een goede organisatie neer in de platenwasserij. Toen de platenwasserij over ging naar DCS kreeg Sjaak de leiding over de GIS, wat hem minder lag. Toch zette hij ook hier de schouders onder tot de ziekte hard toe sloeg. Collega's die Sjaak goed kennen weten dat Sjaak overal handel in zag. Hij was behulpzaam, iemand met humor en een groot sociaal gevoel. Typisch een "ruwe bolster, blanke pit". Helaas heeft hij ons veel te jong verlaten. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van het grote verlies. HENK BOESTEN Op vrijdag 11 mei jl. waren we op de Unit in Heerlen druk aan het werk toen wij vernamen dat Henk Boesten plotseling overleden was. Wij waren vol ongeloof want de dag van tevoren hadden de meeste collega's tijdens 'n receptie op onze unit nog 'n pilsje gedronken met Henk. "Dit kan niet" was het eerste dat werd geroepen. Twee weken daarvoor hadden wij Henk uitgezwaaid omdat hij met de VUT ging. Op 26 april om precies te zijn. Het was een geweldig afscheid voor Henk. Vele collega's en oud-col lega's uit het hele land, vrienden, zijn buren en zijn familie waren aanwezig om dit afscheid te vieren. 42 jaar heeft Henk zich ingezet voor ons bedrijf! 42 jaar! En trots dat hij was. Op 15 mei jl. hebben wij afscheid genomen van Henk en heeft Daniël een toespraak gehouden. Hij vertelde over Henk: Eén jaar en 4 maanden heb ik met Henk mogen wer ken. Het was wel even wennen voor mij in Limburg. Zou het wel goed komen? Na de nieuwjaarsreceptie op 4 januari in de Auberge de Rousch kwam Henk naar mij toe en vertelde: "Kump good...dat ik dit nog mag meemaken". "Het gaat je luk ken"! Dat gaf mij heel veel vertrouwen. En tot op z'n laatste werkdag heeft hij mij gesteund met elke keer weer "kump good jong". Elke werkdag om 7.30 uur zat Henk al op zijn plekkie in de grote kamer bij verkooptelefonie. Hij zwaaide dan naar iedereen met een grote grijns op zijn gezicht. Henk's liefde voor de merken Amstel en Heineken waren twee handen op één buik. Hij heeft zich altijd sterk met het bedrijf geassocieerd. Hij was oprecht trots op het bedrijf. Vond het een prachtig bedrijf waarin ook goed voor je werd gezorgd. Kwam je aan Amstel of Heineken, dan kwam je aan hem. En klanten konden hem letterlijk dag en nacht bellen. Henk regelde alles op zijn eigen manier, hield zich niet aan regeltjes, had zijn eigen regels. Maar hij regelde het! Henk was erg trots op zijn Pietertje Pils dat hij op 19 april 2005 mocht ontvangen. Als je Henk een compliment gaf dat hij ruimschoots voor diensttijd aanwezig was dan groeide hij van trots. Helemaal als hij een compliment van de dames kreeg, dat de koffie en thee klaarstond. Dat was Henk, ieder een hield van hem. Henk, een man met een hart voor iedereen, vooral voor zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en schoonmoeder, maar ook voor zijn collega's en klanten. Henk was een man die er altijd was, die altijd klaar stond voor anderen. Voor wie niets teveel was. Ook een man met heel veel humor, iemand met plezier en een lach. Kortom een fijne vent die we zullen missen. Helaas heeft Henk maar kort kunnen genieten van zijn VUT. Hij heeft echt genoten van zijn afscheidsfeest na een lange carrière bij Heineken. Hij leefde nog helemaal in een roes. De avond voordat hij stierf was hij nog aanwezig op het afscheid van Wim Vossen, ik vroeg aan hem: Hoe gaat het Henk? Hij zei: "Hartstikke good, höb gaar geen tied"! En hij lachte naar me, met die pretoogjes en met waarschijnlijk in gedachten wat hij nog allemaal ging doen. En we proosten en dronken er nog een. "Veer drinke nog d'r vuerletste" zei Henk. Maar de laatste heeft hij toch die avond gedronken! Henk het ga je goed! Wij wensen zijn echtgenote Anita, zijn zonen Jos en Frank, schoondochter Ester, zijn kleinkinderen Myrthe en Kyra en zijn schoonmoeder heel veel kracht toe om het verlies van Henk te kunnen verwerken en uiteindelijk een plaats in hun leven te kunnen geven. Namens alle medewerkers van Heineken Brouwerijen Limburg. m Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 32