Jan van Kuijk Sjef Brummer DIALOOG Al jaren hebben de brouwerijen in Zoeterwoude en 's-Hertogenbosch hun eigen brouwerijbladen. Vanaf eind juni worden die samengevoegd tot een gezamen lijk blad voor alle medewerkers van Heineken Nederland Supply. Een logische keuze? Of zullen collega's dit blad minder goed lezen vanwege de cultuurver schillen tussen de twee brouwerijen? Oud-redactielid Sjef Brummer en redactie lid Jan van Kuijk hebben er zo hun eigen ideeën over. Sjef: "Ik vind het heel jammer dat Brouwerij 's-Hertogenbosch Nieuws gaat verdwijnen. Veel van mijn collega's vinden dat ook. Het blijft toch leuk om al die typisch Bossche dingen in je eigen blad te lezen." Jan: "In Zoeterwoude verwacht ik dat mensen het wel prima zullen vinden. Ze hebben op dit moment andere dingen aan hun hoofd, of ze bij Heineken mogen blijven bijvoorbeeld." Sjef: "Toen ik nog in de redactie zat, had ik mijn eigen rubriek: 'het Bossche vaatje', met verhalen over horecagele genheden uit de omgeving, waar Heineken, Amstel of Brand werd geschonken. Het zou mooi zijn als zoiets kon blijven bestaan." Jan: "Ik begrijp de samenvoeging wel. Het zal ook een kostenkwestie zijn. Bovendien is een gezamenlijk blad een mooie manier om heel HNS, en daarmee alledrie de brouwe Sjef: "In 's-Hertogenbosch hechten mensen misschien meer Jan: "Hier is dat minder. Onze mensen komen uit Rotterdam, Sjef: "Ik pleit voor een enquête onder de medewerkers, vraag mensen gewoon wat ze willen. Zelf zal ik het nieuwe blad overigens gewoon blijven lezen." Jan: "Ik hoop dat ze aparte rubrieken inrichten voor Zoeterwoude en 's-Hertogenbosch, dan blijft er toch ruimte voor de couleur locale." Leeftijd 56 Functie teamleider Customer Service Logistics in Zoeter- woude Familie vrouw Marja, twee zoons (33 en 29), kleinzoon en tweede kleinkind op komst Hobby paardrijden; overweegt een eigen paard als hij ooit stopt met werken Leeftijd 48 Functie algemeen medewerker Kelderbier in 's-Hertogenbosch Woont in Berlicum, met vrouw Jolanda en heeft twee zoons (25 en 23) Idolaat van 's-Hertogenbosch, begeleidt stadswandelingen en zit in het Genootschap ter Bevordering van het Gebruik van de Naam 's-Hertogenbosch rijen, in beeld te brengen. We zijn één organisatie en we hebben gezamenlijke doelstellingen." aan dat oude familiegevoel. Veel medewerkers komen uit de stad en zijn vaak ook echt familie van elkaar." Amsterdam, Leiden, Katwijk... het verschil tussen Ajax en Feyenoord, zeg maar."

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 28