Jacqueline Spaaij (40) Niyazi Yurt (35) RECHT UIT HET HART werkt al vijftien jaar voor Heineken Brouwerijen in Houten, waarvan zeven jaar bij Verkoop Binnendienst, en is de drijvende kracht achter per soneelsvereniging De Houten Kop. is sinds 1998 medewerker Verpakken in 's-Hertogenbosch. Vindt het werken in drieploegen diensten moeilijk te combineren met bedrijfsvoetbal. "De betrokkenheid bij de personeelsvereniging loopt wel terug. Mensen krijgen het steeds drukker met hun eigen leven en niet ieder een heeft behoefte om zijn collega's buiten werktijd te zien. Ik kwam na een fusie in 1999 in Houten terecht. Vrij snel daarna heb ik met een aantal collega's de perso neelsvereniging opgezet. De personeelsvereniging kost me een hoop vrije tijd, maar ik vind het belangrijk en zolang er animo is, ga ik ermee door. Het is een leuke manier om elkaar beter te leren kennen en ook de part ners van je collega's eens te ontmoeten. De verhalen die je elkaar vertelt, krijgen een gezicht. Ook dit jaar gaan we nog wat leuks organiseren, alleen verklap ik nog niet wat. Ik hoop dat Heineken ons hierin blijft ondersteu nen, zodat we dit soort dingen kunnen blijven doen. Alles draait toch om geld." "Het is heel leuk om vanuit je werk iets in verenigingsver band te doen. Je leert elkaar op een andere manier kennen en gaat relaxter met elkaar om. De eerste jaren dat ik hier werkte, was ik lid van de Heineken-voetbalvereniging. Maar daar kwam op een gegeven moment een beetje de klad in. Naarmate je ouder wordt, ben je toch wat minder soepel en sommigen van ons raakten geblesseerd. Daardoor waren we met te weinig mensen en is het team opgeheven. Ik voetbal nu nog wel bij een gewone vereni ging. Hoewel ik veel goede herinneringen heb aan het bedrijfsvoetbal - ook bij andere werkgevers - denk ik niet dat ik nog ergens lid van word. Door de onregelmatige werktijden kan ik me moeilijk vastleggen." [12] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 18