Wieckse Rosé in de winkel DOE MEE! Ook iets opmerkelijks gelezen over een onderwerp dat raakvlakken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interes sante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine: Heinekennlmagazine@ heineken.nl of naar Heineken NL magazine, kamer 2.416, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Vier koppels, vier steden, één droom: een eigen horecazaak. Zo begon enkele maanden geleden de tv-hit 'Mijn Tent is Top', waarbij de koppels werden gevolgd bij de opzet en start van hun horecaonderneming. Uiteindelijk werd in een spannende live-uitzending het Bossche restaurant Coquille tot winnaar gekozen. Meer dan een miljoen kijkers volgden wekelijks de dertien afleveringen durende wedstrijd. Samen met de Postbank sponsorde Heineken het programma, en leverde ook een jurylid. Voor Heineken was de sponsoring van zo'n programma een hele nieuwe manier van adverteren, met nieuwe mogelijkheden. Zo liet 'Mijn Tent is Top' zien hoe leuk de horeca is en droeg het programma dus bij aan een beter ima go van de hele sector. Ook maakte het programma de tv-kijkers en horeca ondernemers duidelijk dat Heineken meer doet dan het leveren van bier, want Heineken bood de koppels hulp op tal van gebieden: van advies over de samenstelling van het assortiment tot ondersteuning in de vorm van een interieurarchitect, een bedrijfsadviseur en een jurist. In totaal waren, naast jurylid Alexander Koch en project manager Maud Meijboom, zo'n veertig Heineken-medewerkers vanuit allerlei disciplines betrokken bij het programma. De kijkcijfers bewijzen dat het program ma is aangeslagen. Bovendien is Nederland vier toptenten rijker. Heineken is heel tevreden met dit suc ces en zou wel vaker aan een dergelijk programma willen meewerken. Of dat een nieuwe serie 'Mijn Tent is Top' wordt, is nog onduidelijk. Sinds de introductie medio vorig jaar deed Wieckse Rosé het prima in de Nederlandse horeca. Daarom is het speciale bier nu ook landelijk verkrijgbaar in de winkel. Sinds april liggen de 6-packs 25cl flesjes, zonder statie geld, in de schappen van supermarkten en slijterijen. De introductie op de winkelvloer ging gepaard met een campagne, waarbij in een aantal supermarkten de test 'Wit of Rosé?' is gehouden. Een quizmaster stelde het winkelende publiek een aantal snelle vragen, waaruit hun voorkeur voor Wieckse Witte of Wieckse Rosé bleek. Afhankelijk van de uitslag konden deelnemers een merkglas van Wieckse Witte of Wieckse Rosé winnen. Wieckse Rosé heeft een sprankelende kleur, slechts 4 procent alcohol, een friszoete smaak en een prikkelende afdronk. Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 13