Geboren In memoriam GD Op 17 april 2007 is de heer E.D. van den Berg (69 jaar) overleden. De heer Van den Berg is op 23 januari 1961 in dienst getre den bij Van Olffen B.V. in Hattem. Hij is op 1 maart 2003 met pensioen gegaan. Op 5 april 2007 is de heer S. Bharosa (68 jaar) overleden. De heer Bharosa is op 1 november 1979 in dienst getreden bij de brouwerij te Zoeterwoude. Hij is op 1 november 2003 met pensioen gegaan. Op 28 maart 2007 is de heer H.C. Pover (85 jaar) overleden. De heer Pover is op 27 januari 1958 in dienst getreden bij de Amstel brouwerij. Hij is op 1 april 1986 met pensioen gegaan. Op 24 maart 2007 is de heer J. Jansen (86 jaar) overleden. De heer Jansen is op 24 juli 1961 in dienst getreden bij Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. in Schiedam. Hij is op 1 oktober 1985 met pensioen gegaan. Op 14 maart 2007 is de heer F. Julien (65 jaar) overleden. De heer Julien is op 28 april 1969 in dienst getreden bij de Heineken brouwerij in Den Bosch. Hij is op 1 mei 2006 met pensioen gegaan. HEINEKEN NEDERLAND Units Wessel Robertus, zoon van dhr. S.J.T. Mars Tijmen, zoon van dhr. J. Mulder HEINEKEN NEDERLAND SUPPLY Den Bosch Henry, zoon van dhr. I.D. Hiffens Siem, zoon van dhr. J.M.G. van Zoggel Ondersteunende diensten Inge, dochter van dhr. E.A. van Lenthe Yves, zoon van dhr. C.P.M. van Genk HEINEKEN GROUP Corporate Charlotte, dochter van dhr. A.P. van der Woude Ris, zoon van dhr. J.M.S. Stoffels Daniek, dochter van dhr. H.M. Wijnen Group Supply Chain Tim, zoon van dhr. E.J. Brabander Floris, zoon dhr. L.K. van de Rotte VRUMONA Tiessir, zoon van dhr. M. el Khatib Jr. THEO RUITER Op maandag 2 april werd in de vestiging Deventer met onge loof gereageerd op het bericht dat zaterdag 31 maart 2007 Theo Ruiter is overleden. Theo is op 1 mei 1970 in dienst getreden bij de firma Wool- derink te Raalte en is via Drankenhandel Hulsink in Harder wijk en de BDH in Barneveld, uiteindelijk per 1 december 1999 in dienst van Heineken gekomen. Hij was oorspronkelijk werkzaam in het Magazijn maar ging, na de voeging van de vestigingen Barneveld en Rijssen in Deventer, beginnen aan een nieuwe functie, die van Mede werker Interne Dienst. En aan die functie heeft Theo een geheel eigen gezicht en invulling gegeven. Hij was trots op 'zijn keuken' en kon een ieder die kritiek had op zijn afdeling op geheel vriendelijke, maar eigen en overduidelijke wijze 'in de hoek zetten'. Theo was een markante persoonlijkheid. Geliefd bij iedereen van de vestiging en velen daarbuiten. Iemand die hield van ons bedrijf en Heineken als werkgever enorm kon waarde ren. "Als ze zoveel aardige mensen in dienst hebben, dan kan 't toch niet slecht zijn?" was een vaste opmerking van Theo. Hij was 'n eenvoudig mens zonder hoogdravende gedachten of ambities en derhalve een goed en rechtscha pen mens. iemand die gemeende belangstelling had voor zijn medemens, maar evenzo een man van orde, netheid en regelmaat. Theo laat een echtgenote achter, 2 dochters, 2 schoonzoons en 3 kleinkinderen en van die laatste kleine spruit, Teun Theo, heeft hij slechts 12 weken mogen genieten. Maar wij zijn er van overtuigd dat Teun Theo in die 12 weken voor een leven lang aan liefde van zijn opa heeft meegekregen. Maandag 2 april. De kantine blijft Teeg', er staat geen koffie klaar en de vuile vaat blijft even staan. Theo heeft een leegte achtergelaten die nog lang door ons gevoeld zal worden. Wij wensen zijn naasten veel kracht en wijsheid toe om dit verlies een plaatsje in hun leven te kunnen geven. Namens het Management Team Heineken Brouwerijen Deventer Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 10