WORLD OF HEINEKEN DIGITAAL MUZIKAAL MIXEN MET 24-PACK TWIST-OFF NIEUWS Op 21 februari jl. maakte Heineken haar jaar cijfers over 2006 bekend. "Het was een sterk jaar," vertelde bestuursvoorzitter Jean-Franpois van Boxmeer. "We hebben de autonome omzetgroei weten te versnellen met aanzienlijke stijgingen in opbrengsten en afzet, in ons wereldwijde portfolio." En dat is terug te zien in de cijfers. De nettowinst laat in alle regio's een duidelijke groei zien. Gemiddeld is de autonome nettowinst met 12,6% toegenomen en dat is een duidelijke verbetering ten opzichte van 2005. Ook de verwachtingen voor 2007 zijn positief: Heineken N.V. rekent erop dat de autonome nettowinst tussen de 10% en 13% zal groeien. In vertrekhallen 1 en 2 van Schiphol is sinds kort de eerste digitale reclamezuil van Heineken te bewonderen. De zuil verleidt de passerende reizigers tot een diepere kijk in de wereld van Heineken. Door verkooppunten in meer dan 170 landen is Heineken het meest internationale biermerk ter wereld en dat mag gezien worden. De reiziger kan zien dat je waar ook ter wereld, 24 uur per dag, plezier kunt maken met Heineken. Er is namelijk altijd wel ergens een feestelijk evenement waar Heineken aanwezig is. Of dat nu in Amsterdam is, in Singapore of in Buenos Aires. De beelden van deze evenementen worden via de zuil ver toond en nemen je als het ware mee op reis. Het gevoel de andere kant van de wereld te zien, wordt versterkt omdat de kijker in realtime ziet hoe de wereld zich naar de tijdzones draait. Van elke stad wordt de actuele wereldtijd weer gegeven; zo zie je waar het nacht is, dag of waar de schemering zich aandient. De groene Heineken 25cl fles met twist-off dop is zo succesvol, dat Heineken nu ook een 24-pack heeft ontwikkeld. Voorlopig is het Heineken 24-pack exclusief bij Albert Heijn te koop. De introductie van de nieuwe verpakking gaat gepaard met een speciale internetactie, die Heineken in samenwerking met Bastian (muziek- producer Bas Bron) ontwikkelde. Bezoekers van de website Heineken.nl kunnen de samples van Bastian nu zelf tot een eigen track mixen door aan de doppen van Twisters in het nieuwe 24-pack te draaien. Daarnaast kun je op zoek gaan naar een geheime combinatie van samples. Wie deze vindt, kan gratis de nieuwe single 'Groceries' van Bastian downloaden. Dit nummer wordt opgenomen op Bastians nieuwe album, dat naar verwachting medio september uitkomt. Heineken heeft in het verleden vaker samen gewerkt met Nederlandse artiesten, onder andere recentelijk met de band Johan. Deze actie op www.Heineken.nl loopt nog tot medio april. [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 8