De bekendmaking van de Gouden Horecazaak 2006, op 13 februari, was de kroon op het eerste jaar van het Goed Getapt Bier-programma. Een succesvol jaar, waarin zo'n duizend horecazaken hard hun best hebben gedaan om de bierbeleving te verbeteren. Vijftien van hen waren al uit geroepen tot beste in hun regio. En alle vijftien hoopten natuurlijk dat de hoofdprijs, het gouden fust, de volgende dag in hun zaak zou prijken... "Winston Gerschtanowitz GETAPT Ronald van den A [4] Heineken nl magazine In Horeca City - de showroom waar Heineken aan onder nemers haar visie op de horecamarkt laat zien én de plek waar achter een gezellige tap Winston Gerschtanowitz later die middag de winnende top drie bekend zal maken - staan op deze Grote Dag overal ietwat zenuwachtige cafébazen met medewerkers en familie. Alvast nippend aan een - uiteraard! uitmuntend getapt biertje. "We kunnen horecaondernemers niet meer contractueel binden, daarom is ons doel nu verbin den," aldus Ronald van den Assem, Category Development manager en programmamanager van Goed Getapt Bier. "Onder meer door een programma als dit. We willen dat deelname aan Goed Getapt Bier bijna als een must gaat voelen voor de ondernemers, omdat ze daarmee hun gasten constante kwaliteit kunnen bieden. Het is écht een club. Dat clubgevoel moeten we vasthouden en uitbreiden. Deelnemers moeten een trots gevoel hebben over ons programma. Dat alle vijftien regiowinnaars hier vandaag zijn, laat zien dat het Heineken- keurmerk ze zeker wat doet."

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 4