Audrey van Duuren (26) RECHT UIT HET HART Is assistent formulemanager in 's-Hertogenbosch. Ze heeft de Hogere Hotelschool in Maastricht gedaan en is daarom zelf een zeer kritische horecaconsument. Werkt als medewerker P&O- ondersteuning in Zoeterwoude. Pas sinds twee maanden, maar toch is het Goed Getapt Bier-programma ook haar al ter ore gekomen. [10] Heineken nl magazine product in de markt zet, is het slim om te kijken hoe het verder verkoopt. Ik weet niet of een keurmerk bij de deur van een café me zou opvallen. Maar ik erger me enorm, wanneer ik niet word opgemerkt door een ser veerster. Nu ik weet dat het programma ook aandacht besteedt aan gastheerschap, moet ik misschien toch beter opletten voor ik ergens naar binnen ga." "Ik vind het super dat het Goed Getapt Bier-program- ma bestaat. Het haalt het maximale uit de tap, het bier en de ondernemers zelf. En het helpt horecaonderne mers te voldoen aan de toenemende kwaliteitseis van consumenten. Ik ben als mystery visitor naar mijn stamkroeg in 's-Hertogenbosch gegaan. Op alles heb ik gelet: van hoe ik werd begroet tot de manier waarop ze mijn bier tapten. En nee, ik ben niet door de mand gevallen. Het viel me op hoe professio neel er gewerkt werd en hoe bewust ze daar met het product bier bezig zijn. Ze zijn echt bezig met het totaalplaatje. Uiteindelijk zijn ze twaalfde van Nederland geworden. Ik ben er trots op dat Heineken dit programma biedt. Het brengt horeca zaken in Nederland echt op een hoger niveau." "Heineken verkoopt bier en als het dan in een kroeg slecht smaakt, straalt dat af op het merk. Ook al drinken mensen het in een propvolle tent waar het dertig graden is, ze klagen toch als het bier lauw is. Ik ga redelijk veel uit en dan hoor ik vaak om me heen dat soort gemopper. Daarom vind ik het zeker passend dat Heineken zich op deze manier 'bemoeit' met de horeca. Als je het

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 10