Overleden In memoriam Op 25 januari 2007 is de heer G.B. Halenbeek (87 jaaroverleden. De heer Halenbeek is op 1 februari 1940 in dienst getreden bij de Amstelbrouwerij in Amsterdam. Hij is op 16 februari 1979 de Wachtgeldregeling ingegaan en vervolgens 1 april 1984 met pensioen. Op 30 januari 2007 is de heer A.G. Masmeijer (83 jaar) overleden. De heer Masmeijer is op 14 november 1955 in dienst getreden bij de Heineken brouwerij in Amsterdam. Hij is op 1 augustus 1988 met pensioen gegaan. Op 4 februari 2007 is mevrouw A. van Helden (86 jaar) overleden. Mevrouw Van Helden is op 23 september 1957 in dienst getre den bij de Heineken brouwerij in Rotterdam. Zij is op 1 oktober 1975 met pensioen gegaan. Op 9 februari 2007 is de heerN. de Bruin (69 jaar) overleden. De heer De Bruin is op 1 januari 1956 in dienst getreden bij de Heineken brouwerij in Rotterdam. Hij is op 1 december 2002 met pensioen gegaan. KARIN LOB-OZEPHIUS Ons bereikte het droeve bericht dat Karin Löb op 2 februari jl. op 47-jarige leeftijd is overleden. Ofschoon er een langdurig ziekteproces aan vooraf ging, kwam de dreun niet minder hard aan. Karin startte haar Heineken loopbaan in 1985 als Secretaresse Extern Trans port, maar al snel daarna werkte zij zich via Systeembeheer op naar haar laatste vervulde functie van Senior IT Consultant. In 1997 openbaarde zich een onge neeslijke ziekte. De wijze waarop Karin met deze bizarre realiteit omging, was vanaf het begin indrukwekkend. Met hu mor en een Rotterdamse no-nonsense houding hield ze niet alleen zichzelf op de been, maar gaf ze ook haar naasten de gelegenheid om alles bespreekbaar te maken en te houden. Toen Karin echt niet meer in staat was om haar Heineken werkzaamheden te verrichten, zocht ze in haar privé situ atie naar mogelijkheden om "zinvol" bij te blijven dragen. Ook in die omgeving bleef Karin een grootse indruk maken. Ingaande 1 december 2006 werd Karin opgenomen in de Heineken Invaliditeits Regeling. Noch Karin noch wij hebben dit als een afscheid beleefd. Met haar dood zullen wij moeten leven. Uit haar voorbeeldige gedrag zullen wij kracht blijven putten. Wij wensen Marcel en de familie alle sterkte toe. Collega's van Business Systems Services GERARD TiEBOSCH Geheel onverwacht hebben we het bericht ont vangen over het overlijden van Gerard Tiebosch. Gerard is ruim 35 jaar werkzaam geweest binnen de afdeling Verpakken van de brouwerij in Den Bosch. Gerard is bij Heineken komen werken toen hij 20 jaar was. Aanvankelijk is hij begonnen aan de fusten colonne en later heeft hij met name bij het rayon Binnenland en de laatste jaren bij Speciale Verpakkingen gewerkt. We hebben Gerard gekend als een echte productieman, iemand met veel liefde voor zijn vak en vooral veel toewijding aan zijn geliefde C-ploeg. Daarbij werd hij ook gezien als méér dan een gewone collega. Hij was namelijk iemand die opkwam voor zijn ploeggenoten. Daarbij trad hij dan beschermend op, als een soort vaderfiguur voor de groep. Niet alleen zijn collega's van zijn huidige afdeling zullen hem missen, maar ook zeker zijn collega's uit het rayon binnenland, waar hij jaren heeft ge werkt als een spil waaromheen zijn ploeg destijds op colonne 15 draaide. Gerard was ook iemand die voor je klaar stond, iemand die zijn collega's graag hielp bij opleidingen of je op weg hielp bij bijvoorbeeld computer problemen. Kortom, Gerard was een fijne collega waarmee je goed kon samenwerken. Daarnaast was Gerard ook iemand die recht door zee was, iemand die zei waar het op stond en daarbij behoorlijk eigenwijs kon zijn. Als Gerard er was, dan was hij ook daadwerkelijk aanwezig. Dan kon je niet om hem heen. Hij was dan ook altijd in voor een praatje en daarbij was hij geïnteresseerd in hoe het met je ging. Dit is iets waar hij velen van ons een plezier mee heeft gedaan en wat we erg in hem waardeerden. Des te jammer is het dat we hem moeten missen. We verliezen in Gerard een zeer gewaardeerde collega. Tegelijk zijn we dankbaar dat we met hem hebben mogen werken en zullen de mooie herinneringen aan hem ons nog lang bijblijven. Tot slot wensen we namens alle collega's van Heineken zijn vrouw Dien, zijn zonen Patrick en Marcel en ook Stephanie en Joshua veel sterkte toe in de komende tijd. Namens Brouwerij 's-Hertogenbosch s Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 8