EXPERIENCE OP GOOGLE EARTH Sinds 13 december jl. kan iedereen postzegels kopen met een afbeelding van de Heineken-Longneck. Het is een van de zegels uit het nieuwe assortiment post zegels van TNT Post. Dit assortiment is onderverdeeld in verschillende categorieën, waaronder de traditionele zegel van de koningin, maar ook zegels met thema's als Liefde en Baby. De Heineken-zegel is opgenomen in een bijzondere categorie genaamd Tien voor Nederland. Dit zijn tien verschillende postzegels met afbeeldin gen van Nederlands design, symbolen die niet meer weg zijn te denken uit de Nederlandse samenleving. De Heineken-Longneck is in dit rijtje opgenomen. tagazine De Heineken Experience, gevestigd in de voormalige Heineken Brouwerij aan de Stadhouderskade in Amsterdam, is vanuit historisch oogpunt een van de meest indrukwekkende indus triële gebouwen die Nederland kent. Het gebouw is nu ook online te 'bezoeken' in 3D op Google Earth. Met Google Earth kun je de hele wereld bekijken via satelliet foto's. Er kan worden ingezoomd op plaats- en adresniveau. Ook verschijnen steeds meer gebouwen driedimensionaal op de kaart, zoals de Eiffeltoren in Parijs, het Vrijheidsbeeld in New York en nu dus ook de Heineken Experience in Amster dam. Jaarlijks bezoeken zo'n 350.000 mensen de Heineken Experience, vooral toeristen en jongeren. Het is deze groep die veel gebruikmaakt van Google Earth. Wat is er handiger dan op Google Earth je hotel opzoeken, bekijken waar alle musea zitten en hoe je er kunt komen? Met het 3D-model in Google Earth is de Heineken Experience nog prominenter op de kaart van Amsterdam gezet. Het Webcentre (Corporate Office) heeft de animatie laten maken. Wanneer je de Heineken Experience via de site opent, ver schijnt een venster met handige informatie, zoals de openings tijden, toegangsprijs et cetera. Ook nieuwsgierig geworden? Download Google Earth via www.google.nl en zoom in op Amsterdam! Heineken Experience op Google Earth

Heineken NL Magazine | 2007 | | pagina 8