TAPT UIT ANDER VAATJE DOE MEE! Heineken heeft een nieuwe aanwinst: een Beertender die ook uit een Tapvat kan tappen. Deze innovatie opent nieuwe markten voor het Beertender-systeem. Tot op heden werkte de Beertender met een retoursysteem en kon hij dus al leen worden uitgebracht in landen waar zo'n systeem werkt (zoals Nederland, Zwitserland en Oostenrijk). Maar nu er een Beertender is ontwikkeld die ook uit het recyclebare Tapvat kan tappen, kan het in veel meer markten worden geïntro duceerd. Ook dit nieuwe systeem biedt de consument tapbier van premiumkwaliteit voor alle gelegenheden. Het Tapvat kan als vanouds Tos' gebruikt worden - zodat je het overal mee naar toe kunt nemen - maar het past nu ook in de Beertender, voor thuisgebruik. De nieuwe Beertender is als eerste geïntroduceerd in Frankrijk, waar het recyclebare Tapvat het al goed deed. Op termijn zal het ook in andere markten worden geïntroduceerd. Het Goed Getapt Bier Team stuurde de afgelopen tijd meer dan honderd collega's op pad om als mystery visitor de kwa liteit van het getapte bier in de horeca te beoordelen. Daarbij vielen voor de collega's ook prijzen te winnen. De winnaars zijn te zien op het intranet en op HB tv. De hoofdprijs ging naar Maud van Mook, van de afdeling Formule Management. Zij won een David-tapsysteem. Het Goed Getapt Bier Team wil haar en alle collega's die zich hebben ingezet, hartelijk bedanken. In de Nederlandse horeca wordt mede door deze inzet steeds beter getapt. v.l.n.r.: Ronald van den Assem, Raymond Jongejeugd en Maud van Mook Ook iets opmerkelijks gelezen over een on derwerp dat raakvlakken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interessante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine: Heinekennlmagazinels'heineken.nl of naar Heineken NL magazine, kamer 2.416, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 8