In memoriam m VI i JAAP KAAN Op maandag 29 mei hoorden wij 's ochtends dat Jaap Kaan 's nachtsop 57 jarige leeftijd, was overleden als gevolg van een hartstilstand. We konden het niet geloven, onze grote sterke Jaap overleden? Een paar dagen daarvoor vertelde hij nog over zijn fitness programma. Zijn conditie werd al beter meldde hij trots, kon hij in het begin maar 20 minuten fietsen, nu hield hij het een uur vol, makkelijk zelfs. Jaap was 5 jaar geleden in het magazijn begonnen en was een teamleider met een luisterend oor, een people manager. Altijd tijd beschikbaar voor zijn medewerkers, ook al betrof het privé. Dat kwam goed uit, de bezetting van het magazijn moest in die tijd van een volcontinudienst naar een dagdienst en een aantal collega's moest daarom op zoek naar een andere baan. En dat gaf spanningen. Toch is het goed gelukt en met de resterende bezetting wist hij de lopende zaken goed op te pakken. Voordat Jaap naar het magazijn kwam was hij werkzaam als teamleider binnen verpakken. Maar de langste tijd zat Jaap bij brouwen. Hij was bij de Amstelbrouwerij begonnen. Om precies te zijn 10 oktober 1966, hij zou dus binnenkort 40 jaar in dienst zijn. Na de sluiting van de Amstelbrouwerij werkte Jaap bij de Heineken brouwerij in Amsterdam en toen die dicht ging, ging hij naar Zoeterwoude waar hij 10 jaar heeft gewerkt als groepsleider brouwen. Tijdens zijn verpakken periode die daarop volgde heeft hij ook nog een periode bij Brand gewerkt en een aantal maanden in de Caribbien. Wij missen met hem een fijne collega, en wensen zijn familie alle sterkte om dit verlies te verwerken. Medewerkers technisch magazijn Zoeterwoude. i. [1 HARRY SPITHOVEN 3r Op 30 juli 2006 is, toch nog onverwacht, onze vriend en collega Harry Spithoven na een lange periode van ziekte overleden. Harry werkte ruim 30 jaar als Operator Verpakken bij Vrumona in de C-ploeg. Hij is begonnen op colonne twee, vervolgens vijf en als laatste colonne zes. Harry was voor ons een man van grote steun en betrouwbaar heid. Hij stond bekend om zijn tomeloze inzet, kennis van zijn machine en accuratesse. Hij was ook een bescheiden man, geen woorden maar daden. Hij bleef graag een uurtje langer om er zeker van te zijn, dat alles goed draaide. Dit alles maakte hem tot een zeer gewaardeerde collega en een echte Vrumoniaan. We zullen hem missen. We wensen zijn familie alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens de C-ploeg van Vrumona, Arnold Pitlo en Dennis Spruyt. Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 22