Overleden In memoriam Op 11 augustus 2006 is de heerJ.A. Mensch (84 jaar) overleden. De heer Mensch is 1 april 1956 in dienst getreden bij de Heineken brouwerij te Amsterdam. Hij is op 1 april 1987 met pensioen gegaan. Op 17 augustus 2006 is mevrouw H.C. Lindeman-van Diggelen (85 jaar) overleden. Mevrouw Lindeman is op 1 september 1960 in dienst getreden bij de Heineken brouwerij te Amsterdam. Zij is op 1 januari 1976 met pensioen gegaan. Op 20 augustus 2006 is Barbara Verwey (44 jaar) overleden. Barbara is op 1 januari 1990 in dienst getreden bij Drankenhandel Groningen en op 1 november 2003 in de Heineken Invaliditeitsregeling opgenomen. Op 21 augustus 2006 is mevrouw M.C. Vink (66 jaar) overleden. Mevrouw Vink is 1 oktober 1985 in dienst getreden bij de Gedistilleerd en Wijngroep in Zoetermeer. Zij is op 1 november 2004 met pensioen gegaan. HANS VAN DER LINDEN (20-12-1949 - 05-08-2006) Bedroefd en met een gevoel van onmacht namen wij kennis van het overlijden van onze collega Hans van der Linden. Hans is slechts 56 jaar geworden. De ernst van zijn ziekte die zich zo'n 10 maanden geleden openbaarde gaf ons al een schok van verbijstering en ongeloof. Pijn in de kaak, waar Hans toen al weken over klaagde, bleek een bron van een ongeneeslijke ziekte. Ondanks nog hoop op enig herstel, bleek al snel het onvermijdelijke. In de maanden die volgden hebben wij als collega's hem en zijn familie nog zoveel mogelijk steun en aandacht kunnen geven. Hans was voor ons een fijne en gewaardeerde collega, die discipline en collegialiteit hoog in het vaandel had staan. Hij ging hierbij een gezonde discussie ook niet uit de weg en deelde graag met ons zijn ervaringen. In zijn ruim 29 jarig dienstverband bij Heineken hebben wij Hans ook leren kennen als een mens die van het Bourgondische leven hield. Sport was ook een van zijn passies, al deed hij dit niet actief, sport op TV kon hem zeer boeien. Hans was boven dien ook een handige klusser in en rond zijn huis. Tijdens zijn ziekte stoorde het hem dat hij dit werk moest uitbesteden aan anderen. Hij bleef betrokkenheid tonen. Wij hebben dan ook een diep respect waarmee Hans met zijn ziekte is omgegaan. Ook respect voor de directe steun van zijn levenspartner Marina in die moeilijke tijd. Wij zullen Hans missen. Wij wensen Marina, kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Team Beveiliging Heineken 's-Hertogenbosch

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 21