PAUL BLEIJS NIEUWE BEDRIJFSLEIDER IN 'S-HERTOGENBOSCH 02 03 Hoe ga jij Godfried doen vergeten? Wat is je plan? Hoe wil jij na deze functie herinnerd worden? Na vijftien jaar voor Heineken in het buitenland te hebben gewerkt en tien keer verhuisd te zijn, is Paul Bleijs terug in Nederland. Hij volgde Godfried Meijer op als bedrijfsleider in 's-Hertogenbosch. I I SË»ïi!; m. "We gaan Godfried zeker niet doen vergeten in 's-Hertogenbosch. Met mijn aantreden begint een nieuw hoofdstuk in hetzelfde boek, kun je eerder zeggen. In dit boek gaat het om verbeterproces sen en aanpassingen van organisaties om beter te presteren met de huidige kennis en mogelijkheden. Het is duidelijk dat Godfried met zijn markante persoonlijkheid in het vorige hoofdstuk de rol van 'verandermanager' heeft gespeeld. Het nieuwe hoofdstuk zal zeker nieuwe veranderingen brengen. Immers, stilstand is achteruitgang. Onze omgeving verandert en wij moeten daarin mee." "Mijn opdracht is de klus de komende jaren door te zetten. De ingezette strategie te blijven volgen en te zorgen dat die ingebed wordt in de hele Bossche organisatie. Een groot gedeel te van de reorganisatie is doorgevoerd. We gaan nu verder de puntjes op de i zetten, om het maximale uit de organisatie te halen. Er zijn nog mogelijkheden om de operationele performance te verbeteren. En daar naast wil ik veel aandacht besteden aan het functioneren van de teams en managementsystemen. Gelukkig zitten hier heel sterke teams die je niet hoeft te vertellen hoe het werkt in de brouwerij." OPROEP Welke kwestie zou jij wel eens in Vragenvuur aan de orde willen stellen? Beslis mee! Heikele zaken en dringende vragen zijn welkom bij Heinekennlmagazine@heineken.nl. "Als een succesvolle peoplemanager. Toen ik aan mijn baan in Frankrijk begon, gingen de vakbonden de derde dag al staken. Het is me gelukt een werkbare relatie met ze op te bouwen, gebaseerd op wederzijds respect. Als me dat hier met de medewerkers ook lukt, ben ik blij. En werkinhoudelijk hoop ik dat wij als brouwerij een voorbeeldfunctie zullen krijgen, het voorbeeld van World Class Perfor mance worden voor andere hoogcom- plexe brouwerijen." Heineken nl magazine [23]

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 23