'Er wordt veel belang gehecht aan teamspirit' 'Kantoor Zoeterwoude zou meer Heineken moeten uitstralen' "Ik had verwacht dat Heineken een leuk en dynamisch bedrijf zou zijn." "Dat is het ook. Hoe professioneel en gestroomlijnd hier ook wordt gewerkt, uiteindelijk is het allemaal echt mensen werk. Dat vond ik heel opvallend." "Dat alles hier heel marketinggericht is. Men zit er echt bovenop, ook met evenementen en dergelijke. Dat merk je overal waar je komt." "Juist omdat het allemaal mensenwerk is, loopt niet alles perfect. Ik heb wel het idee dat er verbeteringen te halen zijn, en daar wordt ook aan gewerkt. Er is veel aandacht voor de teamspirit. Of dat efficiënter werkt? Uiteindelijk wel, denk ik. Ook wordt er veel gewerkt met stagiairs en jonge medewer kers, die frisse ideeën in kunnen brengen. Dat is stimulerend. Je wordt bij veel dingen betrokken en op die manier leer je heel veel. Ook over het systeem. Ik ben intussen een giganti sche Excel-nerd geworden." "Vanaf september ben ik weer studente, maar ik kijk met plezier op mijn stage terug en ik zou het morgen zó weer overdoen. Ik denk niet dat ik het ergens anders beter had getroffen dan hier en wie weet zijn er mogelijkheden voor mijn volgende afstudeeropdracht." "Ik verwachtte een topbedrijf aan te treffen, dat naar perfectie streeft, met zeer ambitieuze mensen." "Die verwachting is ook uitgekomen." "De sfeer is hier onderling informeel zodat je altijd je ideeën kwijt kunt. Daarnaast gaat alles efficiënt en doel gericht. Het doel wordt altijd vooraf opgesteld en iedereen weet wat er van hem of haar wordt verwacht. Ik heb hier al veel mensen leren kennen, zowel intern als extern. Bij Heineken kun je op iemand afstappen, mensen staan altijd voor je open en laten bijna alles van hun vakgebied zien. Natuurlijk moetje er zelf achteraan gaan, maar als je dat doet, kun je hier alles leren watje wilt leren." "Het interieur van het kantoor in Zoeterwoude zou naar mijn mening meer Heineken moeten uitstralen. De receptie past bij het imago van Heineken, maar zodra je de gangen in gaat, verandert dat." "Ik zou later graag een managementpositie bekleden en mijn stage hier bij Heineken is een goede stap in de juiste richting. Ik wil het liefst werken bij een grote multina tional, zoals Heineken." [20] Heineken nl magazine Raymond Jongejeugd (22) Communicatie wetenschappen Communicatie

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 20