Koen de Jong (45) RECHT UIT HET HART komt als medewerker van Document Services op alle afdelingen van de brouwerij en het kantoor van Heineken Zoeterwoude. De stages van Trade Marketing-mensen? "Ik zou zelf ook wel op stage willen." werkt als verkooptelefoniste voor de Heineken Brouwerijen Gelderland. Zij is aanspreekpunt voor klanten uit de regio tot de Duitse grens. Op stage? "Het is altijd goed om te weten wat er onder je klanten speelt." Heineken nl magazine [17] "De ene afdeling is de andere niet. Als bezorger van post en pakketten kom ik overal, dus ik zie de verschillen wel. Trade Marketing is een leuke en open club. Dat iedereen van de afde ling stage heeft gelopen vind ik een heel goed initiatief. Bij een ander in de keuken kijken is altijd leerzaam. Niet alleen om te zien hoe onze afnemers hun zaken regelen, maar ook om een helder beeld te krijgen van wat bierdrinkers zelfbelangrijk vinden. En de afnemer heeft ook baat bij deze stagiairs, want zij kijken natuurlijk met een frisse blik naar hun werk. Ik zou zelf ook wel op stage willen, maar dan binnen Heineken zelf. Bij de afdeling Trade Marketing bijvoorbeeld. Daar houden ze zich bezig met leuke dingen." "Ik werk al bijna dertig jaar voor Heineken en telkens neem ik me voor om eens met een vertegenwoordiger of chauffeur mee te rijden naar een klant. Maar het komt er nooit van. Te druk. Zo'n stage kan je aan het denken zetten. Je krijgt een goed beeld van wat er speelt en wat beter kan. Bij ons is het momenteel onrustig, omdat deze vestiging wordt samengevoegd met 's-Hertogen- bosch en Helmond. Waar we precies terecht komen, weet nog niemand. Ik hoop wel dat iedereen zijn eigen contactpersonen kan behouden. Voor afnemers is die persoonlijke band het belangrijkste. Wie weet ga ik na de verhuizing zelf wel stages organiseren."

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 17