CRISIS! NIEUW EN EXCLUSIEF: AMSTEL PULSE HEINEKEN EXPERIENCE JUBILEERT KRATTEN GOUWEl Heineken nl magazine Amstel introduceert een nieuw internationaal, premium bier: Amstel Pulse. Dit nieuwe biertje heeft al het goede van het Amstel-merk meegekre gen. Het is een modern 'helder' en fris smakend bier (4.7% ABV) dat uitstekend past bij de Amstei-gedachte om altijd en overal het beste uit het leven te halen. Voorlopig kun je het echter alleen in Rusland, Australië of Grieken land proeven, waar Amstel Pulse als eerste is geïntrodu ceerd. Dus als je toch een vakantie boekt... meer willen weten over het brouwproces. Daarom heeft de Experience ter gelegenheid van het jubileum een aantal aanpassingen gerealiseerd die een bezoek nog meer aantrekkelijk en verhelderend maken. In de Brouwzaal zijn de glas-in-loodramen uit 1913 in ere hersteld en deze zijn op 29 juni door mevrouw De Carvalho onthuld. En... zeventien jaar nadat de grote brouwactiviteiten in Amsterdam werden gestopt, wordt er tijdens de maanden juni en juli weer gebrouwen aan de Stadhouderskade, in een mini-brouwerij. Op de site www.heinekenexperience.nl staan de data vermeld waarop de brouwmeester zijn demonstraties geeft. In de overige ketels wordt het productieproces getoond, door middel van geavanceerde projectie technieken, waardoor het lijkt of er weer echt wort en beslag in de ketels staat. Zien? In juli en augustus is de Experience zeven dagen per week geopend. Ook tijdens het WK Voetbal viel de Experience op: een enorme jagershoed, compleet met per hoogwerker aangebrachte speldjes, sierde de gevel DOE MEE! Ook iets opmerkelijks gelezen over een onderwerp dat raakvlakken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interessante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine: Heinekennlmagazine @heineken.nl of naar Heineken NL magazine, kamer 2.416, post bus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Het stond in alle kranten, van de Spits! tot en met het Financieele Dagblad: In de eerste week van het WK Voetbal, toen het ext reem zonnig was in Nederland, kwam Heineken plotseling kratten tekort. Dat kwam door de extra verkoop rond het WK, door de warmte, maar vooral door de nieuwe trend om van kratten tribunes te bouwen. Om zo met veel mensen rond een groot scherm te kunnen zitten en Oranje toe te juichen. Via het radioprogram ma 'Evers staat op' en in diverse kranten riep Heineken het publiek op om de kratten toch vooral in te leveren. En er werden extra wagens ingezet om vaker kratten te kunnen ophalen. Ondanks die extra inspanningen bleef de situatie die hele eerste week krap. De tol van het succes...? In Heineken NL magazine 4 stond een artikel over de campagne Goed Getapt Bier. Onderdeel van deze campagne is dat horecagelegenheden worden bezocht door 'mystery-visitors', die beoordelen of de betreffende horecaondernemer wel volgens de 'regels' Heineken-bier serveert. Zo wordt Goed Getapt Bier het kwaliteitsmerk, de Michelin-ster, voor tapbier in de horeca. Alle medewerkers van Heineken in Nederland zijn ambassadeurs van onze merken en van onze kwaliteitsgedachte. Daarom nodigt de afdeling Trade Marketing alle collega's in Nederland uit om zélf ook 'mystery-visitor' te worden. In het Van Dale Goed Getapt Bier Woordenboek datje bij dit magazine aantreft, staat precies aangegeven wat Heineken verstaat onder Goed Getapt Bier. Met het boekje en de bijgesloten speciale scorekaarten kun je de kwaliteit van een aan jou gepresenteerd Heineken-biertje beoordelen. Je vult de 'score' in van de Heineken- horecagelegenheid waar je bent geweest en stuurt de kaart naar de afdeling Trade Marketing. Elke inzender maakt kans op een van de volgende 'tapbier' prijzen: Een exclusieve tapbiertraining in Horeca City (inclusief diner) voor 10 pe 25 Heineken Tapvat-pakketten. MÈ Kijk voor meer informatie en de prijswinnaars op Heineken NL Intranet. Het Van Dale Goed Getapt Bier Woordenboek Bij dit nummer van Heineken NL magazine vind je het Van Dale Goed Getapt Bier Woordenboek. In dit boek zijn alle termen die te maken hebben met de 'kunst' van het bier serveren samengebracht en gerangschikt. Verplichte kost voor iedere Heineken-medewerker en een mooi stuk gereedschap voor de rechtgeaarde bierambassadeur.

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 9