Karin Kolodziej (44) Mar in 't Veld (61) RECHT UIT HET HART is medewerker P&O en houdt wel van een feestje. Ook al is ze geen voetbalfanaat, wanneer ze met familie of vrienden kijkt, trekt ze tijdens het WK haar oranje Heine- ken-poloshirt aan en joelt net zo hard mee als Nederland scoort. is medewerker account receivable en vindt de oranjegekte die Nederland tijdens voet balkampioenschappen overspoelt, erg overdreven. De Heineken-promotieartike- len kan hij erg waarderen. [22] Heineken nl magazine oranje helmen daarentegen, waar even van alles over te doen is geweest, waren echt kansloos. Normaal gespro ken volg ik het voetballen niet, maar als vrienden naar Oranje kijken, laat ik me toch wel meeslepen. Komt ineens de chauvinist in mij naar boven. Trouwens, die hoge Heineken-hoed komt nu nog van pas. Op Koninginnedag liep mijn dochter van zeven er weer mee." - .v "Ik weet niet beter dan dat Heineken altijd met iets leuks komt. Het geeft me wel een trots gevoel als ik op die tribunes overal de naam van mijn werkgever zie. En de meeste artikelen zijn erg gewild. Wat ik vooral goed vind, is dat alles van prima kwaliteit is en dat Heineken steeds weer met een echt leuk reclameartikel komt. Ik ben ervan overtuigd dat het ook nu weer zal aanslaan. Die "Het promotiemateriaal van Heineken is meestal erg goed. Nu nog zie je de hoge hoed en de luidspreker opduiken, bij het schaatsen bijvoor beeld. Dat vind ik wel mooi. Die sponsoring tijdens het WK vind ik een prima zaak, jammer dat Heineken geen sponsor is van het WK. Het geeft Heineken een goede uitstraling. Zeg nou zelf, bier en voetbal horen toch gewoon bij elkaar? En ik zie liever overal Heineken dan de naam van een van onze collega brouwerijen! Maar het lijkt wel of sommige Nederlanders tijdens zo'n kampioenschap niet meer kunnen relative ren. Ze leven alleen voor het voetballen. Er zijn echt wel belangrijkere dingen in de wereld. Ik blijf ook niet thuis voor het voetballen. Maar als ik er ben, kijk ik zeker naar de wedstrijden. En een collega organiseert een pool. Daar doe ik natuurlijk aan mee. Ik gok op een finale tussen Nederland en Brazilië. De winnaar? Ik vrees Brazilië..."

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 26